Żniwiarz. Pusta noc

Dziś chcę Wam przedstawić naprawdę wartą przeczytania książkę: "Żniwiarz" Pauliny Hendel.
Przedstawia ona losy młodej dziewczyny- Magdy, która pracuje w księgarni i wydaje się być zwykłą nastolatką. Niestety to tylko pozory, ponieważ Magda ma wujka, który jest żniwiarzem i razem z nim tropi upiory i razem starają się odsyłać martwców tam, skąd przybyli. Pewnego dnia dziewczyna pomaga uratować młodego chłopaka Aleksa i wtedy poznaje przystojnego chłopaka Mateusza, który od razu wpada jej w oko.
Co się stanie gdy Mateusz odkryje czym zajmuję się Magda razem z wujkiem Feliksem?
Jeżeli jesteście ciekawi to jak najszybciej przeczytajcie tą książkę ;)

Na początku muszę pochwalić piękną okładkę, ponieważ zakochałam się w niej już od początku, gdy ją tylko zobaczyłam. Nie musiałam czytać opisu z tyłu, żeby mnie zaciekawiła ta książka.
To była miłość od pierwszego wejrzenia i musiałam ją jak najszybciej zdobyć, a akurat udało mi się ją zamówić na portalu czytampierwszy.pl. Po przeczytaniu samych pozytywnych opinii innych czytelników, byłam spokojna i nie mogłam się doczekać, aż sięgnę po tą książkę.
Po kilku pierwszych stronach trochę się przestraszyłam, że może jednak to nie książka dla mnie, może już jestem za stara na takie książki (a mam 22 lata), ale im więcej czytałam tym bardziej zaciekawiła mnie ta książka. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło, nigdy nie spodziewałabym się takiego końca całej historii. Oczywiście sięgnę po kolejne tomy ;)

Akcja książki płynie bardzo szybko, ciekawie i nie pozwala na chwilę nudy dla czytelnika. Autorka bardzo dobrze stworzyła bohaterów i naprawdę bardzo ich polubiłam. Styl autorki też bardzo mi się spodobał, a napięcie z każdą stroną coraz bardziej narasta i właśnie to jest najlepsze!!

Podsumowując książka Pauliny Hendel jest naprawdę wciągająca i trzymająca w napięciu. Jest to moje pierwsze spotkanie z tą autorką i na pewno nie jest ostanie! Nigdy nie czytałam tak dobrej fantastycznej książki polskiej autorki!!!
Jeżeli lubicie książki fantastyczne to naprawdę musicie przeczytać "Żniwiarza".

A po takim zakończeniu pierwszej części wiem, że tom drugi będzie rewelacyjny!!

Moja ocena to 9/10.

Kup książkę Żniwiarz. Pusta noc

Wysłannik
Paulina Hendel0
Okładka ksiązki - Wysłannik

Nowy tom bestsellerowej serii "Zapomniana Księga" zmieni Wasze spojrzenie na świat ludzi i demonów! Ta opowieść nie mogła być tylko trylogią!   Hubert...

Strażnik
Paulina Hendel0
Okładka ksiązki - Strażnik

Ostatnie, co zapamiętał Hubert, to eksplozja szklanej piramidy pod Luwrem. Teraz budzi się w zatęchłym pomieszczeniu, ranny, ubrany w łachmany, w ekwipunku...

Forget Me Not
Julie Soto