Żona diabła

Dante jest zmuszony przez ojca do ożenku, dzięki temu mężczyzna będzie mógł przejść konkurencyjny klub, którego właścicielem jest jego przyszła żona. Alice to młoda, niezależna kobieta, która z dnia na dzień zostaje zmuszona do ślubu oraz podporządkowania się mężowi. Czy Dante zdoła ujarzmić Alice? Jakie środki zastosuje kobieta żeby zmienić przekonania męża?

To już moje trzecie spotkanie z twórczością Magdy i tym razem "porwała się" na częsty wątek w mafijnych powieściach, czyli aranżowany ślub. Jak wypadła jej historia?
Autorka stworzyła ciekawych i barwnych bohaterów, jeśli chodzi o samą fabułę, to czytałam już kilka takich historii, więc nie było w niej nic co by mnie jakoś szczególnie zaintrygowało. Książka napisana jest z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu możemy się dowiedzieć co myślą, co czują i jak postrzegają niektóre kwestie.
W zasadzie polubiłam oboje od samego początku, Alice za jej determinację oraz temperament, natomiast Dante jak na prawdziwego mafioso przystało jest niebezpieczny oraz pełen sprzecznosci, oboje dużo przeszli przez co mają problem z zaufaniem oraz szczerym wyrażaniem swoich myśli oraz uczuć.
Mimo, że historia jest dosyć przewidywalna to jej akcja jest naprawdę dynamiczna, a czytelnik nie ma nawet chwili na nudę. Czytając tą historię doświadczycie naprawdę ogromnej palety emocji, nie zabraknie oczywiście szeregu tajemnic oraz intryg, które nieźle namieszają w życiu bohaterów. Nie była to może moja ulubiona książka autorki, ale jestem pewna, że w przyszłości jeszcze nas pozytywnie zaskoczy.

Informacje dodatkowe o Żona diabła:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-01-05
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Żona diabła

Kup książkę Żona diabła

Król Midas
Magdalena Szweda0
Okładka ksiązki - Król Midas

Leonardo Binenti miał wszystko, na czym mu zależało: władzę, szacunek i pieniądze. Pracował na to wiele lat dopingowany przez zemstę i rozgoryczenie. Kiedy...

Doręczyciel
Magdalena Szweda 0
Okładka ksiązki - Doręczyciel

Nowa książka autorki Króla Midasa! Miał ją tylko dostarczyć. Była tylko zleceniem. Życie Lexi Johnson od sześciu lat przypominało prawdziwy koszmar....