Żona diabła

😈Recenzja😈

"Nie od­czu­wa­łam już lęku przed śmier­cią. Ja się nawet z nią za­przy­jaź­ni­łam."

Dante i Alice mieli wkrótce zostać małżeństwem, jednak nie z wyboru a z przymusu. Będzie to aranżowane małżeństwo, gdzie nie ma grama miłości. Oboje pochodzą z różnych rodzin mafijnych. On jest nieobliczalnym diabłem ona młodą i wyszczekaną kobietą. Oboje mają charaktery, które tworzą ze sobą mieszankę wybuchową. Czy te dwa trudne charaktery będą umiały odnaleźć wspólny język? Czy małżeństwo sprawi, że narodzi się między nimi miłość czy nienawiść?

"Żona diabła" jest to książka, która od pierwszej strony chce, by jej historia była odkrywana. Każda strona ciekawi coraz bardziej. Relacja między bohaterami dzieje się w dość zawrotnym tempie, co w moim odczuciu jest trochę na minus, gdyż nie możemy poczuć tego rodzącego się uczucia między bohaterami.
Postać Alice wciąż pozostaje dla mnie zagadką. Z jednej strony jest pyskata, a z drugiej poddaję się wszystkim rozkazom męża. Ale to właśnie jest taki smaczek, który wzbudza moją ciekawość.
Książka ta ma motyw aranżowanego małżeństwa, który miałam już okazję czytać i tutaj spędziłam miłe chwile. Znajdziemy tutaj tajemnice, intrygi i wiele niewypowiedzianych słów, które sprawiają, że książka staje się taką twierdzą, którą musimy podbić.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale na pewno nie ostatnie. Polecam wam przeczytać tę książkę, jeśli jeszcze jej nie znacie.

Informacje dodatkowe o Żona diabła:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-01-05
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Ksiazkasercemwdl

Zobacz opinie o książce Żona diabła

Kup książkę Żona diabła

Doręczyciel
Magdalena Szweda 0
Okładka ksiązki - Doręczyciel

Nowa książka autorki Króla Midasa! Miał ją tylko dostarczyć. Była tylko zleceniem. Życie Lexi Johnson od sześciu lat przypominało prawdziwy koszmar....

Król Midas
Magdalena Szweda0
Okładka ksiązki - Król Midas

Leonardo Binenti miał wszystko, na czym mu zależało: władzę, szacunek i pieniądze. Pracował na to wiele lat dopingowany przez zemstę i rozgoryczenie. Kiedy...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz