Żuławska miłość. Dobrosława

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-05-11
ISBN: 9788381959858
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Bardzo lubię lekkie pióro Pani Sylwii, i gdy wydawnictwo zaproponowało mi recenzję tejże książki skakałam wręcz ze szczęścia. Bardzo dziękuję!

⬇⬇⬇

Dobrosława żyje w nieudanym związku z Kornelem. Brak miłości i zrozumienia coraz bardziej jej doskwiera, natomiast nielubiana praca przelewa czarę goryczy. Dobrusia pragnie zmiany, a od kiedy wyjechała na krótki urlop na żuławską ziemie, postanawia wziąć życie w swoje ręce. Czy kobieta mimo przeciwności losu znajdzie ukojenie na wsi?

ŻUŁAWSKA MIŁOŚĆ to powieść chwytająca za serce, w pięknej scenerii żuławskich krajobrazów, która świetnie sprawdzi się na ukojenie nerwów oraz jako odskocznia od codzienności.

Barwni i charakterystyczni bohaterowie z realnymi problemami oraz nieprzeciętną fabułą, to coś co lubię najbardziej. Stworzone postacie wzbudzają sympatię, z którymi możemy się identyfikować. Dobrusia to silna kobieta, a za sprawą Łucji i Miriam, powieść nabiera kolorów i humoru. Ale żeby nie było za słodko, postacie Kornela i mamy Dobrosławy dodają odrobiny dziegciu, co świetnie równoważy fabułę.

Świat Dobrusi i jej przyjaciół, wciągnął mnie i z czystą przyjemnością zatapiałam w ich losach. Bardzo spodobała mi się też historia Żuław i rękodzieł z regionu, którą autorka umiejętnie przemyciła w fabułę, watro to wiedzieć i samemu zapoznać się z nią.

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Żuławska miłość. Dobrosława

Kup książkę Żuławska miłość. Dobrosława

Zimowe Żuławy. Beata
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Zimowe Żuławy. Beata

Wiatr hula po otulonych śniegiem Żuławach zaglądając w okna mieszkańców szykujących się do świąt. Niektórzy, pochłonięci przez świąteczny rozgardiasz,...

Tajemnica z przeszłości
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Tajemnica z przeszłości

Nikt nie stanie ci na drodze do prawdziwej miłości Ewa zakochuje się w Kamilu, rozważa nawet, czy z nim nie zamieszkać. Mimo to Antek dalej wytrwale...

Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka