Recenzja książki: Dyrektorka generalna

Recenzuje: Danuta Awolusi

Wielbiciele (a właściwie wielbicielki) mocnych zwrotów akcji, wielkich emocji i namiętności powinni sięgnąć po najnowszą powieść K.N. Haner Dyrektorka generalna, czyli bezpośrednią kontynuację książki Dyrektor generalny. To mocna i szalona historia o rodzącej się, prawdziwej miłości i trudnych relacjach rodzinnych.

recenzja Dyrektorka generalna

W tej rodzinie nic nie jest takie, jak się wydaje. Klan Bennettów ma swoje za uszami, kipi od kłamstw i sekretów. A Olivia związała się z nimi na wiele sposobów. Jej uczucie do Harry`ego wydaje się skazane na porażkę. Gdy bohaterka myśli, że mężczyzna już na zawsze zniknął z jej życia, on wraca. A uczucia odżywają z jeszcze większą siłą.

Jaki jest Harry? Zmienny, pełen emocji, impulsywny, skłonny do manipulacji. Ale jednocześnie gdzieś w głębi serca skrywa się człowiek, który jednak ma jakieś granice, pragnienia, wartości. Olivia będzie musiała dać mu szansę, by się o tym przekonać.

Jaka jest Olivia? Silna, pewna siebie, ze skłonnością do ładowania się w duże kłopoty. Otaczają ją mężczyźni, którzy marzą o tym, by ją zniszczyć. Ale są też tacy, którzy potrafią podać pomocną dłoń i okazać szczere przywiązanie.

K.N. Haner tworzy obraz skomplikowanej rodziny, zepsutej przez żądzę władzy, pieniądze i chęć dominacji. W takich warunkach nie jest łatwo o rozkwit relacji, ale miłość potrafi zakiełkować nawet na jałowej ziemi. I to jest piękne! Nie oczekujcie jednak ckliwej, romantycznej historii czy romansu pełnego tęsknoty i westchnień. Autorka ukazuje świat pełen brutalności, gdzie trudno poczuć się bezpiecznie. Akcja toczy się wartko, a pierwszoosobowe narracje sprawiają, że jesteśmy blisko skomplikowanych, często skrajnych uczuć Olivii i Harry`ego.

Jest ostro, namiętnie, bez tabu. Dyrektorka generalna to idealna powieść dla tych, którzy chcą oderwać się od szarości życia i przenieść w zupełnie inny świat. To historia o dawaniu drugich szans, o sekretach rodzinnych i o tym, że tylko otwarcie się przed drugim człowiekiem może dać szansę na coś więcej.

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Dyrektorka generalna

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Dyrektorka generalna
Książka
Inne książki autora
Przebudzenie Morfeusza
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Przebudzenie Morfeusza

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto, a iskierką nadziei jest dla niej synek -- Tommy. Dziewczyna...

Nowe rozdanie
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy