Recenzja książki: Uwikłani. Na zawsze

Recenzuje: Magnolia044

Uwikłani. Na zawsze to kontynuacja przygód inteligentnej i charyzmatycznej Alayny i miliardera Hudsona. W tej części nadal jest mowa o wielkim pożądaniu, jeszcze większej namiętności i ogromnej miłości. Bohaterowie po raz kolejny muszą zmierzyć się z demonami przeszłości, a także intrygami innych ludzi i podjąć konkretne kroki, aby umocnić swój związek.

Pomińmy fabułę powieści, by nie zdradzić informacji, które okażą się nowe dla osób, nie znających cyklu Laurelin Paige. Ci zaś czytelnicy, którzy mieli już okazję poznać wcześniejsze tomy, znają dość dobrze relacje łączące Alaynę i Hudsona.

Książka napisana jest według sprawdzonego schematu i okazuje się dosyć przewidywalna, ale znalazło się w niej kilka zwrotów akcji, które mogą czytelnika autentycznie zaskoczyć. Miłą odmianą na tle podobnych powieści jest to, że autorka poszerzyła ją o wątki psychologiczne, pisząc o okiełznaniu i akceptowaniu obsesyjnych skłonności Alayny, o prześladowaniu ofiary; o porzuceniu przez Hudsona manipulacji, którą to sztukę opanował do perfekcji i w jego przypadku niemożliwe stało się odróżnienie prawdziwej historii od ukartowanej. Hudson zmaga się również z drugim problemem - czuł potrzebę bycia okrutnym i nieczułym wobec innych. Wreszcie - Laurelin Paige pisze o zszarganiu i odbudowywaniu zaufania, które w przypadku kochanków niejednokrotnie było poddawane próbie.

Bohaterowie zostali przedstawieni bardzo spójnie, łatwo się z nimi identyfikować, dzięki czemu lektura się nie dłuży i czytelnik  z zainteresowaniem śledzi kolejne wydarzenia. „Sceny łóżkowe" są opisane dość przekonująco, niejednokrotnie wywołując rumieniec na twarzach, jednak nabierają też bardziej romantycznego wymiaru niż w poprzednich częściach, bowiem główni bohaterowie przechodzą swego rodzaju przemianę i zwyczajnie się w sobie nawzajem zakochują.

Laurelin Paige stworzyła całkiem dobrą serię erotyczną, która z pewnością może wywrzeć spore wrażenie przede wszystkim na czytelniczkach. Uwikłani. Na zawsze to lekka lektura ze zmysłowymi scenami i namiętnymi bohaterami, której warto poświęcić nieco czasu. Seria z pewnością nie zawiedzie miłośników literatury erotycznej.

Kup książkę Uwikłani. Na zawsze

Zobacz opinie o książce Uwikłani. Na zawsze
Uwikłani. Na zawsze
Laurelin Paige
Twardziel
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Twardziel

Pełna namiętności i pasji historia miłości osadzona we współczesnym Hollywood Bezkompromisowy Seth Rafferty jest scenografem, który doskonale zna...

Uwikłani. Bez końca
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Uwikłani. Bez końca

Alayna i Hudson wracają w nowym tomie elektryzującej serii Uwikłani! Po wielu burzliwych przejściach Alayna i Hudson prowadzą spokojne rodzinne życie...