Recenzja książki: Wieża strachu

Recenzuje: truskawka2

Apartament w Warszawie na trzydziestym piętrze. Mieszkało tu niedobrane małżeństwo – znana prawniczka i niespełniony malarz. Każdy ich dzień był samotnością we dwoje. W końcu stała się tragedia. Zaalarmowana policja zastała w mieszkaniu dwa trupy. Początkowo wydaje się, że to właśnie owi małżonkowie, jednak bliscy ich nie rozpoznają. Kto więc zginął i gdzie się podziali właściciele? Sprawa zajmuje się prokurator Gabriela Seredyńska. Nie jest łatwo – zagadka coraz bardziej się komplikuje. Kolejne tropy prowadzą donikąd. Czy uda się dojść do prawdy?

Wieża strachu to kryminał krwawy, bardzo niepokojący i smutny. Opowiada o zbrodni, szaleństwie i samotności we dwoje.

dr Kalina Beluch

Tagi: morderstwo śledztwo Thriller psychologiczny wieżowiec prokurator rzeczywistość ułuda

Kup książkę Wieża strachu

Zobacz opinie o książce Wieża strachu
Wieża strachu
Przemysław Borkowski ;
Gra w pochowanego
Przemysław Borkowski0
Okładka ksiązki - Gra w pochowanego

Źle się dzieje w Eurocity. Są mordercy, nie ma trupów. Ciała znikają z miejsca zbrodni. Desubstancjacja corpus delicti… Nazwanie rzeczy po łacinie...

Zakładnik
Przemysław Borkowski0
Okładka ksiązki - Zakładnik

Podczas porannego programu na żywo do studia telewizyjnego wkracza uzbrojony mężczyzna. Bierze zakładników, zabija jednego z nich, a następnie odczytuje...

Poczuł, jak jego serce zwalnia, jakby wybierało się spać jakby zapadał w sen zimowy. Nie powstrzymywał tego, było to dobre.

To nic, pomyślała. Chwila słabości. Ten dziwny mężczyzna mówiący niepokojące rzeczy zamieszał jej trochę w głowie, ale to przecież nic takiego. Ogarnie się zaraz. Jest profesjonalistką, zimną suką, prokuratorem Rzeczypospolitej Polskiej. Dość tego. Zakazuje sobie takich głupot.