Quantcast
Logo wydawnictwa - HUEBER
Podręczniki wydawnictwa Hueber Verlag są znane w Polsce od kilkudziesięciu lat. Większość germanistów na całym świecie świetnie zna i lubi pracować z najpopularniejszym podręcznikiem wydawnictwa Hueber „Themen neu”.

Hueber bezpośrednio informuje nauczycieli i lektorów o podręcznikach, materiałach dodatkowych i nowościach wydawniczych. Wydawnictwo zajmuję się również opracowywaniem polskich wersji znanych podręczników oraz materiałów pomocniczych dla nauczycieli w postaci programów nauczania, rozkładów materiału oraz planów wynikowych do poszczególnych podręczników, dopuszczonych przez MEN, do użytku szkolnego.

Odpowiadając na zapotrzebowanie polskiego rynku Hueber ma w swojej ofercie materiały do nauki języka niemieckiego na różnym poziomie zaawansowania. Pełną ofertę wydawniczą na bieżący rok szkolny znajdą Państwo w katalogu. Podręczniki wydawnictwa Hueber są dostępne w księgarniach i sklepie internetowym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z ofertą wydawniczą lub bezpośredni kontakt z przedstawicielami regionalnymi.

Od stycznia 2013 roku Hueber Polska oraz Macmillan Polska połączyły swoje siły na rynku polskim. Macmillan Polska jest wyłącznym importerem i dystrybutorem wszystkich tytułów wydawnictwa Hueber na terenie Polski. Serdecznie zapraszamy!

Książki wydawnictwa

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy