Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy

Wydawnictwo: Czerwone i czarne
Data wydania: 2018-05-09
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 9788377003183
Liczba stron: 228
Język oryginału: Polski
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Anapoli
Tom 2 cyklu Mali bogowie

Ocena: 5 (17 głosów)

Ta książka odsłania, przed zwykłym  obywatelem, jak działa służba zdrowia. Jest uzupełnieniem pierwszej części. Czytanie 'Małych bogów', zarówno pierwszej jak i drugiej części, jest bardzo przytłaczające. Na prawdę odechciewa się płacić składki i kożystać z tego chorego systemu. Uważam, że warto przeczytać tę książkę, by móc samemu ocenić jak jest.

Zobacz opinie o książce Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy

Kup książkę Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Miejsce po imperium
Paweł Reszka0
Okładka ksiązki - Miejsce po imperium

Jak wygląda miejsce po imperium - po ZSRR? Gruzini i Ukraińcy by je pogrzebać na zawsze wyszli na ulice, a Rosjanie zrozumieli, że takiej demokracji nie...

Czarni
Paweł Reszka0
Okładka ksiązki - Czarni

Paweł Reszka, autor bestsellerowego cyklu o lekarzach „Mali Bogowie” tym razem wszedł w środowisko księży, żeby zobaczyć od środka, co tak...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

"Z jednej strony niby <misja>, <przysięga Hipokratesa>, nakazy moralne, żeby pomagać . Z drugiej strony nasza <spółka matka> wygrała przetarg. Ma podpisaną umowę z NFZ-etem. W umowie wyszczególnione są <kody produktu kontraktowego>, sumaryczne kwoty kontraktu oraz średnia cena produktu. Tak więc uratowanie życia człowieka można zapisać kodem i wyliczyć jego średnią cenę."


Więcej

"Wie pan, ludzie nie zdają sobie sprawy, że triaż to nie jest zabawa wymyślona przez lekarzy. To jest oddział ratunkowy. Warto się czasem zastanowić: <Gdzie ja się właściwie znalazłem?>"


Więcej
Więcej cytatów z tej książki