Nieśmiertelni

Tom 3 cyklu Nielegalni

W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.

Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?

Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.

W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

Informacje dodatkowe o Nieśmiertelni:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2014-10-22

Kup książkę Nieśmiertelni

Nieśmiertelni - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnes_k1
agnes_k1
Przeczytane:2016-05-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 2016,
bardzo wciągające. Biorę się za trzecią część
Avatar użytkownika - danonk
danonk
Przeczytane:2015-12-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015, e-booki, polskie czytanie,
Trzecia część szpiegowskiej trylogii. Świetnie się czyta. Polecam.
Avatar użytkownika - ewia101
ewia101
Przeczytane:2015-01-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Ostania część trylogii - po Nielegalnych i Niewiernych. Kolejny raz przedstawiciele polskiego wywiadu w akcji. Znów trzyma w napięciu i nie pozwala się oderwać. Szczególnie wątek irański - mistrzostwo :) Parę wątków nie zostało zamkniętych, co dobrze wróży na przyszłość. Może zamiast trylogii będzie dłuższa seria?
Avatar użytkownika - radeksc-wp
radeksc-wp
Przeczytane:2014-12-21, Ocena: 6, Przeczytałem, czytam regularnie w 2014 roku,
Polscy szpiedzy na robocie. Czy taka jest prawda?

W odróżnieniu od poprzedniczek tą część niewątpliwie wyróżnia to, że akcja dzieje się już na samym początku a nie w połowie. Jak najbardziej na plus

Kolejna powieść sensacyjno-szpiegowska Severskiego, którą czytałam z przyjemnością. Czytałam dość długo i chociaż miałam plan skończyć ją w ubiegłym roku to dopiero dotarłam do końca. Aby móc sobie wszystko i wszystkich bohaterów poukładać czytałam codziennie niewielkie fragmenty. Każda strona obfitowała w jakąś akcję, podnosiła mi ciśnienie i nęciła aby czytać bez przerw. Przeciągnęła mnie jak przez wyżymaczkę. W ramy powieści sensacyjnej autor włożył wiele prawd o funkcjonowaniu wywiadu, kontrwywiadu, innych Służb Specjalnych, polityki i polityków. Z pewnością wie o czym pisze. Zamawiam kolejną książkę .

Avatar użytkownika - Zdzislaw4
Przeczytane:2021-05-03, Ocena: 5, Przeczytałam,
Nabór
Vincent V. Severski0
Okładka ksiązki - Nabór

Nabór to ostatnia część trylogii zapoczątkowanej przez Zamęt i Odwet, w której łączą się wątki i powracają bohaterowie tetralogii Nielegalni. Rośnie...

Dystopia
Vincent V. Severski0
Okładka ksiązki - Dystopia

Jerzy Kaziura, agent GRU, awansuje na stanowisko wicepremiera i koordynatora służb, wprowadzając chaos na najwyższych szczeblach władzy. Konrad Wolski...