Nieśmiertelni

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2019-11-13
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381433631
Liczba stron: 800

Ocena: 5.45 (11 głosów)
Inne wydania:

W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.

Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?

Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.

W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

Tagi:

Kup książkę Nieśmiertelni

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Jeśli nie dadzą rady... to będzie wojna Nieśmiertelni to kolejna, po Nielegalnych i Niewiernych, część trylogii Vincenta V. Severskiego, byłego oficera wywiadu. Kolejna książka o jednowyrazowym jednoznacznym tytule rozpoczynającym się na tajemniczą literę „n”. Powieść jest wielowątkowa, co stanowi jej siłę - pod warunkiem wszakże, że znamy wcześniejsze tomy cyklu. Wątki przeplatają się, mając początkowo niejasno określone punkty wspólne. Szwecja, Polska, Rosja, Iran - świat jest tu prawdziwie globalną wioską, w której szpiedzy czują się wszędzie jak u siebie w domu.Ekipa Konrada Wolskiego, ludzie z Wydziału „Q“ Agencji Wywiadu, „zainspirowani“ przez Brytyjczyków, angażują się w poważną akcję w Teheranie. Cel jest wzniosły: zapobiec konfliktowi zbrojnemu, być może na skalę światową. Sprawa jest niezwykle poważna, jak zwykle ponadto brakuje czasu. Trzeba przygotować akcję, sięgnąć po agentów znajdujących się w stolicy Iranu, a może też samemu ruszyć na śmiertelnie niebezpieczną misję.Każdy szpieg, który zna swój fach, wiedział, że Iran to największe wyzwanie, jakie może go dzisiaj spotkać. Nic nie pociąga za sobą tak wielkiego ryzyka jak starcie z ideowym przeciwnikiem, dumą i tradycją narodu, który wierzy w swój kraj i w zwycięstwo.W Sztokholmie dochodzi do serii niepokojących wydarzeń. Na uczelni technicznej KHT zostaje porwany tajny funkcjonariusz ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Nieśmiertelni

bardzo wciągające. Biorę się za trzecią część
Link do opinii
Trzecia część szpiegowskiej trylogii. Świetnie się czyta. Polecam.
Link do opinii
Ostania część trylogii - po Nielegalnych i Niewiernych. Kolejny raz przedstawiciele polskiego wywiadu w akcji. Znów trzyma w napięciu i nie pozwala się oderwać. Szczególnie wątek irański - mistrzostwo :) Parę wątków nie zostało zamkniętych, co dobrze wróży na przyszłość. Może zamiast trylogii będzie dłuższa seria?
Link do opinii
Polscy szpiedzy na robocie. Czy taka jest prawda?
Link do opinii
Avatar użytkownika - Sinister
Sinister
Przeczytane:2019-03-21, Ocena: 5, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - danutka
danutka
Przeczytane:2019-01-23, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - xp2001
xp2001
Przeczytane:2016-04-28, Ocena: 5, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - mapi
mapi
Przeczytane:2015-06-12, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - magdeczka978
magdeczka978
Przeczytane:2015-01-28, Przeczytałam,
Inne książki autora
Nielegalni
Vincent V. Severski0
Okładka ksiązki - Nielegalni

Sensacyjna powieść o tajnikach polskiego wywiadu. „Bycie podwójnym agentem to kontrolowana schizofrenia...

Zamęt
Vincent V. Severski0
Okładka ksiązki - Zamęt

W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen. Grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana...

Zobacz wszystkie książki tego autora