10 niesamowitych przygód Neli

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!

Informacje dodatkowe o 10 niesamowitych przygód Neli :

10 niesamowitych przygód Neli - opinie o książce

Avatar użytkownika - goster
goster
Przeczytane:2014-04-08, Ocena: 6, Przeczytałam, czytane z Luśką, Mam,
Przede wszystkim piękne wydanie, świetne zdjęcia. Luśka bardzo lubi program Neli w tv, kupno książki było nieuniknione. Teraz mała marzy o plakacie z karmionym tygryskiem. Aktualnie jest hitem czytanym codziennie, zawsze na początek o żłobku dla tygrysów i później do wyboru.....mamy z Luśką plan - zbieramy na wyprawę do Tajlandii :) Książka jest fajnie napisana, narrację prowadzi 8 lenia dziewczynka, jakby rozmawiała z czytelnikiem - w zabawny sposób przekazuje wiele cennych informacji, o kształcie na mapie o wadze i wielkości zwierząt o siarce i jej wydobyciu. Dałabym 10pkt gdyby można było.
Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2019-08-05, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Jako rodzic jestem naprawdę zadowolona z tej książki i cieszę się, że zainteresowała ona moje dziecko. Z czystym sumieniem polecam tę książkę waszej uwadze – tzn o ile jeszcze jej nie znacie ? A nawet jeśli nie jest wam ona obca, to jest to dobra okazja ku temu, by zaopatrzyć się we własny egzemplarz i uzupełnić półkę swojego dziecka. A jako że publikacje z tej serii rozchodzą się niczym świeże bułeczki (co mnie absolutnie nie dziwi!), radzę nie czekać z zakupem, tylko pospieszyć do najbliższej księgarni, albo zamówić online ?"

Więcej o książce + zdjęcia:

Avatar użytkownika - hajduczek
hajduczek
Przeczytane:2019-07-08, Ocena: 5, Przeczytałam,

Na Zanzibarze podziwiamy z Nelą biały jak mąka piasek, w Tajlandii przekonamy się, co można dziwnego zjeść oraz spędzimy tu cały dzień wśród tygrysów i słoni, odwiedzimy hotel solny na słonej pustyni w Boliwii, wespniemy się na wulkan na Jawie i przeżyjemy jeszcze parę wspaniałych przygód wraz z młodą podrózniczką.

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2019-07-04, Ocena: 5, Przeczytałam,

Kto by chciał mieć słonia na jeden dzień? Nela miała:) W Tajlandii dosiadała słonicę, której towarzyszyło małe słoniątko i to była super przygoda. Odwiedziła też schronisko dla słoni-ofiar min, bo niestety takie miejsca także istnieją.

Avatar użytkownika - Domi__T
Domi__T
Przeczytane:2017-07-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Nela na 3 kontynentach
Nela0
Okładka ksiązki - Nela na 3 kontynentach

Nazywam się Nela i mam już dziewięć lat. A to jest już moja druga książka! Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim...

Nela i tajemnice świata
Nela0
Okładka ksiązki - Nela i tajemnice świata

Nazywam się Nela i mam dziewięć lat. A to jest już moja trzecia książka! Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem...

Forget Me Not
Julie Soto