ABC pewności siebie i atrakcyjności

- Robisz coś, bo inni tak chcą? boisz się zmian, szukasz bezpieczeństwa? odczuwasz strach, gdy spotykasz się z kobietą? pracujesz jak wół, aby naprawić błędy z przeszłości? chcesz pokazać innym, że jesteś coś wart? czerwienisz się, jak ktoś Ci powie komplement?

Jeśli odpowiedź na poniższe pytania brzmi: tak! To zdaniem autorów książka dla Ciebie. Czy jedna książka na temat wszystkich aspektów związanych z pewnością siebie może zmienić Twoje życie? Autorzy zapewniają, że tak! Stanowi ona największe tego typu kompendium wiedzy, zawierające odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pewnością siebie w relacjach damsko-męskich. Dzięki tej książce zmienisz swoje życie na zawsze! Czy warto? Spróbuj?!

Informacje dodatkowe o ABC pewności siebie i atrakcyjności:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-08-12
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-7874-7

Kup książkę ABC pewności siebie i atrakcyjności

ABC pewności siebie i atrakcyjności - opinie o książce

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2017-11-07,

Ciekawe kompendium na temat relacji damsko-męskich :)

Książka nie jest może odkrywcza, ale za to ciekawa. Napisana w bardzo interesujący sposób, sensownie podzielona na krótkie rozdziały, zawierające zwięzłe meritum na temat spraw, o których dane rozdziały traktują. Krótki przekaz przy maksimum treści ;)

To typowy poradnik dla kogoś... kto może mieć potencjalne problemy z kobietami :) Dla kogoś takiego książka będzie, podejrzewam, bardzo pomocna, by nie rzec - idealna. Mamy w niej bowiem mnóstwo porad i wskazówek na temat analizy samego siebie, zmian których można - i trzeba by - w samym sobie dokonać... aby stać się samcem alfa ;) Jeśli na tym Wam zależy - sięgajcie po tę książkę bez wahania.

Same szeroko (i wąsko) pojęte relacje damsko-męskie zajmują lwią część lektury. I są... pouczające. I bardzo przy tym ciekawe. Wiele już się ukazało książek, w których ktoś próbuje rozłożyć na czynniki pierwsze kobiecą logikę, psychikę... (i nie mam tu na myśli książek w rodzaju "Co mężczyźni wiedzą o kobietach", które zawierają 200 pustych, niezapisanych kartek ;) ). Czy ta książka jest udaną próbą tego rodzaju? Trochę tak... ale nie do końca ;) Do końca bowiem to, co próbują zrobić autorzy, nie jest tak naprawdę wykonalne :)

Polecam.

Dziękuje Wydawnictwu Sensus za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2013-11-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
To wbrew zapowiedziom książka nie tylko dla mężczyzn. Pozwala nam zrozumieć wiele mechanizmów ludzkiego funkcjonowania. Myślę, że adresatami są zarówno nieśmiali, niepewni siebie, jak też ci, którzy chcą ich wspierać w dokonywaniu zmian w relacjach, a nie wprowadzać te zmiany za nich.
ABC związków
Krzysztof Król, Jan Gajos0
Okładka ksiązki - ABC związków

Ludzie rozumni żyją na Ziemi od setek tysięcy lat i prawdopodobnie tak samo długo wchodzą ze sobą w związki. Miłość i pożądanie to nieodłączne elementy...

ABC Seksualności
Krzysztof Król, Jan Gajos0
Okładka ksiązki - ABC Seksualności

Naucz się dawać rozkosz i czerpać z seksu prawdziwą satysfakcję! Dowiedz się, co podnieca i fascynuje płeć przeciwną Naucz się sprawiać partnerowi...