Adios kilogramos!

Kompleksowy plan odchudzania na 90 dni

Słowa ,,odchudzanie" i ,,dieta" większości z nas kojarzą się z męką i wyrzeczeniami. A może czas powiedziećAdios! takiemu sposobowi myślenia? A przy okazji nadprogramowym kilogramom, niechcianym fałdkom, ospałości i wymówkom. Dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz trenerzy Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz udowodnią, że w ciągu zaledwie 90 dni można zgubić nadprogramowe kilogramy i zyskać radość życia. Rozpocząć nowy etap życia, w którym każdy kolejny dzień będzie coraz lżejszy!

Katarzyna Błażejewska-Stuhr - dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. Autorka i współautorka publikacji poświęconych zdrowemu żywieniu m.in. trzech części bestsellerowych książek Koktajle dla zdrowia i urody (Wydawnictwo Zwierciadło).

Magdalena Chorębała - przez całe życie zawodowe zajmuje się wydawaniem książek, lecz tym razem postanowiła stać się bohaterką jednej z nich, mówiąc Adios! nad programowym kilogramom. Chcę udowodnić, że w 90 dni można zyskać sprawność i zgubić wiele nadprogramowych kilogramów. A co najważniejsze - że zrobić to może naprawdę każdy.

Informacje dodatkowe o Adios kilogramos!:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2016-11-09
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Adios kilogramos!

Adios kilogramos! - opinie o książce

Do zapoznania się z książką pt. '' Adios kilogramos '' autorstwa Pań Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, Magdaleny Chorębały zachęcił mnie tajemniczo brzmiący jej tytuł.

Jako Czytelnicy będziemy świadkami przeprowadzonych na łamach tej książki zmian dotychczasowego wyglądu Pani Magdaleny Chorębały i współpracy z dietetyczką Panią Katarzyną Błażejewską-Stuhr, która podjęła się w profesjonalny sposób z nią współpracy nad nowym wizerunkiem, który pozwoli, inaczej spojrzeć na siebie zapominając przy tym o problemie zbędnych kilogramów.

Należy podkreślić to, że stosowane przez nas diety nie zawsze odnoszą pozytywne rezultaty, gdyż boimy się uzyskać ponownego efektu jojo.

Po dokładnym zanalizowaniu zagadnień zawartych w tej oto książce stwierdziłam, że można dokonać lekkich zmian dotyczących, co do samego wyglądu mając na względzie nasze pozytywne nastawienie i chęci spróbowania podjęcia się decyzji o zmianie nad poprawieniem wyglądu, co do poprawy sylwetki i lepszego samopoczucia.

Pani Magda rozpoczęła całościowe zmiany z pozytywnym nastawieniem i chęcią na to, że będzie mogła liczyć na wsparcie, które było jej potrzebne, aby czuła się nieco inaczej, bardziej kobieco po dokonanych decyzjach dotyczących jej nowego wyglądu.

Istotną rolę dla Pani Magdy była również współpraca z trenerami personalnymi, którzy stworzyli 90- dniowy plan treningowy.

Według mnie opracowany przez trenerów personalnych 90- dniowy plan treningowy został trafnie i pozwala na to, aby móc wraz z nim zmienić siebie mając na względzie, że nie od razu będą widoczne rezultaty, ale z czasem efekty będą zauważalne. Spodobały mi się szczególnie w 90- dniowym planie treningowym propozycje ćwiczeń.

Zwróciłam również uwagę w tej książce na zaproponowane dania na śniadania, obiady, podwieczorki.

Przykład. Placki bananowe z twarogiem, masłem orzechowym i płatkami orkiszowymi, mus bananowo-morelowy na jogurcie naturalnym, placuszki z cukinii z kaszą jaglaną plus sok wielowarzywny, koktajl bananowy na mleku migdałowym.

W książce też będą udzielone fachowe porady, wskazówki, przykłady oparte na badaniach oraz zamieszczony w ostatnim rozdziale Twój Dziennik na 90 dni.

Wydawnictwu Zwierciadło dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania egzemplarzu książki pt. '' Adios kilogramos '' autorstwa Pań Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, Magdaleny Chorębały.

Polecam przeczytać tę książkę.

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;