Akame ga Kill! 5

Tom 5 cyklu Akame ga Kill!

Dr Stylish przypuszcza atak na kryjówkę Night Raid. Tatsumi i jego przyjaciele znajdują się w trudnym położeniu, gdy staje przed nimi legion zabójców. Czy nowi kompani pomogą im rozprawić się z wrogiem?

Informacje dodatkowe o Akame ga Kill! 5:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-05-15, Przeczytałem,

AKAME ZABIJA DALEJ

"Akame Ga Kill", czy jak ktoś woli "Zabójcza Akame", bo i pod takim tytułem występuje ta manga, to typowe shounen, ale shounen udane i to momentami wręcz bardzo. W sam raz dla miłośników gatunku, bitewniaków i dark fantasy. A w szczególności nastoletnich chłopców, bo w końcu, obok walk i szybkiej akcji, nie brak tu także pięknych bohaterek i odrobiny delikatnej nagości.

Night Raid nie mają nawet chwili spokoju. Ledwie Tatsumi wyrwał się ze szponów zakochanej w nim Esdeath, a już ich kryjówka zostaje napadnięta przez oddział dr. Stylisha, Ten co prawda nie zgłosił pani generał ich lokalizacji, bo chce wykorzystać przeciwników do własnych celów, jednak sytuacja i tak nie jest godna pozazdroszczenia. Jednocześnie doktorowi zależy na pozbyciu się Tatsumiego, bo nie potrafi zrozumieć, uczucia, jakim darzy go Esdeth. Zaczyna się szalona walka na wielu frontach, której stawką jest życie całego Night Raid. Czy wszyscy jego członkowie przetrwają te ciężkie chwile? I co jeszcze czeka na nich w najbliższym czasie?

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/05/akame-ga-kill-5-takahiro-tetsuya-tashiro.html

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;