SIĘGNIJ PO CZARUJĄCĄ LEKTURĘ Z DZIECIŃSTWA I PRZECZYTAJ JĄ W ORYGINALE

Pewnego dnia Alicja wpada do króliczej nory i trafia do fantastycznego, baśniowego świata zamieszkanego przez mówiące ludzkim głosem zwierzęta, śpiewające kwiaty oraz inne przedziwne postacie. Czy dziewczynce uda się rozwikłać problemy baśniowej krainy, pomóc jej mieszkańcom i wygrać w krokieta z gniewną Królową Kier?

Angielski. Alice in Wonderland to niekonwencjonalna propozycja dla uczących się języka angielskiego, która łączy lekturę wciągającej historii z solidnym treningiem językowym. Podczas czytania powieści w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne, wzbogacisz słownictwo oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Czytaj powieść i...

- poznaj przygody Alicji i wybierz się w wędrówkę przez Krainę Czarów,

- sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki, dzięki tłumaczeniom na marginesach,

- poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2,

- ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem,

- rozwiązuj 28 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych.

Adaptacja klasyki gatunku ze słowniczkiem i ćwiczeniami!

W serii również:

Pride and Prejudice/ Duma i uprzedzenie Wuthering Heights/ Wichrowe wzgórza The Adventures of Tom Sawyer/ Przygody Tomka Sawyera Anne of Green Gables/ Ania z Zielonego Wzgórza

Informacje dodatkowe o Alice in Wonderland/ Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2022-01-18
Kategoria: Języki obce

Tagi: Nauka języków Materiały do nauki jezyków obcych Nauka języków - doskonalenie umiejętności podstawowych Samouczki językowe Książki w opracowaniu dla osób uczących się języków

Kup książkę Alice in Wonderland/ Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego

Wyprawa na żmirłacza
Lewis Carroll0
Okładka ksiązki - Wyprawa na żmirłacza

Gdzie zachwyca Czytelnika Żmirłacz? Na przedziwnej wyspie, do której żegluje na przedziwnym okręcie tak samo przedziwna załoga. Autor wpływa z nimi do...

Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll0
Okładka ksiązki - Alicja w Krainie Czarów

Niezapomniana, klasyczna powieść na pograniczu snu i jawy. Magiczna podróż małej dziewczynki do fantastycznej krainy, w której wszystko może...