Amerykańskie księżniczki. Jej Królewska Mość

Czy Ameryka jest gotowa na swoją pierwszą królową?

tobie, Daphne Deighton.

Podczas gdy Ameryka zaczyna przyzwyczajać się do królowej jako głowy państwa, Beatrycze

usiłuje pogodzić się z tym, jak wiele musiała utracić, gdy zyskała koronę. Samanta podtrzymuje

wizerunek ,,imprezowej księżniczki"... być może tym razem z imprezowym księciem u boku. Nina

robi wszystko, by unikać pałacu - i księcia Jeffersona. Tymczasem misternym planom Daphne

Deighton, chcącej poślubić Jeffersona, zagraża niebezpieczny sekret.

Nastały nowe rządy...

Jeśli lubisz wiedzieć, co słychać u księcia Harry'ego i Meghan lub Williama i Kate, z

pewnością zaciekawi cię kontynuacja bestsellera ,,New York Timesa", dziejącego się w

świecie, w którym Ameryka także ma rodzinę królewską, z własnymi dramatami i

złamanymi sercami.

,,Pomysłowe, świeże i zachwycająco romantyczne - Amerykańskie księżniczki to wyjątkowa

rozkosz!"

Amerykańskie księżniczki. Jej Królewska Mość - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czytomanka
Czytomanka
Przeczytane:2022-09-11,

Lubię książki z królewskimi dramatami. Przeczytałam wiele takich książek, więc z chęcią sięgnęłam również po tę pozycję.

👉Czy Ameryka jest gotowa na swoją pierwszą królową?
Władza odurza. Jak pierwsza miłość, potrafi sprawić, że brak ci tchu. Księżniczka Beatrycze urodziła się z ogromną władzą, księżniczka Samanta z nieco mniejszą. Niektórzy, jak Nina Gonzalez, wciągani są w jej wir, a inni starają się wyszarpać ją dla siebie. Tak, mowa właśnie o tobie, Daphne Deighton.

👉 Książka jest dobra i tyle. Nie porwała mnie, nie sprawiła, że czytałam z zapartym tchem. Niektóre rozdziały były nużące, ale niektóre niezwykle mnie zaintrygowały. Całość wypada dobrze, ale bez efektu wow. Polecam przekonać się na własnej skórze i przeczytać.

Tę część nadal dobrze mi się czytało, chociaż kilka rzeczy mi się nie podobało. Czekam na kolejny tom.

Tysiąc pięter
Katharine McGee0
Okładka ksiązki - Tysiąc pięter

Im wyżej jesteś, tym niżej możesz upaść…. Luksusowe życie manhattańskiej elity i skandaliczne tajemnice bohaterów, dramaty i romanse. Książka...

Amerykańskie księżniczki
Katharine McGee0
Okładka ksiązki - Amerykańskie księżniczki

Bajecznie bogaci Azjaci i The Crown w jednym! Obowiązek. Intryga. Korona. Oto współczesny świat, w którym złote czasy monarchii wciąż trwają...