Animal Man Omnibus

Pierwsze polskie wydanie wszystkich przygód Animal Mana ze scenariuszami Granta Morrisona. Słynny dziś Szkot na początku swojej amerykańskiej kariery w latach 80. XX wieku całkowicie odmienił wizerunek nieco zapomnianego bohatera DC, którego wymyślili Dave Wood i Carmine Infantino.

Animal Man to pseudonim Buddy'ego Bakera, przykładnego męża i ojca, który w sprzyjających okolicznościach potrafi przejmować moce zwierząt - siłę tygrysa, węch psa, zdolność latania ptaka. Niestety nie może się przebić do pierwszej ligi herosów i pozostaje na utrzymaniu żony. Nie rezygnuje jednak z marzeń, a przy okazji angażuje się w nie do końca legalną walkę o prawa zwierząt.

Przed nami pełna humoru i refleksji seria opowieści o człowieku z przedmieścia, który nawet nie wie, jak i dlaczego został obdarzony mocą, a kiedy nagle ją traci, nie ma pojęcia, co ze sobą zrobić.

Grant Morrison jest autorem między innymi takich komiksów jak ,,Multiwersum" i seria ,,Doom Patrol" oraz opowieści o Batmanie i Supermanie. Większa część rysunków w albumie jest dziełem Chaza Truoga (,,Coyote", ,,Doctor Fate", ,,Green Lantern").

Informacje dodatkowe o Animal Man Omnibus:

Kup książkę Animal Man Omnibus

Animal Man Omnibus - opinie o książce

Fibi i jednorożec. Fibi kontra gobliny. Tom 3
Okładka ksiązki - Fibi i jednorożec. Fibi kontra gobliny. Tom 3

Trzeci tom uroczej historii o dziewczynce Fibi i zaprzyjaźnionej z nią Marigold, żeńskiej przedstawicielce rodzaju jednorożców. Fibi podejrzewa rodziców...

Okładka ksiązki - Katalogi druków w ZNiO (#3). Katalog druków cyrylickich XVXVIII wieku w zbiorach Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Niniejszy katalog to jedna z pierwszych publikacji w Polsce odnotowujących druki cyrylickie, a zarazem jedyna, w której zaprezentowano druki tłoczone dwiema...