Anioł stróż

Po zreformowaniu niebiańskiego systemu nawracania zbłąkanych dusz, Daniel, anioł pierwszego kontaktu trafia na ziemię, gdzie przydzielone zostaje mu zadanie nawrócenia pewnej kobiety. Marysia okazuje się jednak dość nietypowym obiektem i chociaż podpisują cyrograf, to wraz z upływem czasu nasz aniołek ma coraz większe problemy z zachowaniem swej anielskiej cierpliwości. Na dodatek pojawia się konkurencja w postaci seksownego przedstawiciela piekła.

Czy Danielowi uda się „nawrócić” Marysię, czy to raczej ona sprowadzi go na złą drogę?

#niegrzecznenowele to seria odprężających i relaksujących, często jednowątkowych historii. Ich mała objętość gwarantuje, iż nie będziesz musiała odkładać czytania na później.

Informacje dodatkowe o Anioł stróż:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-07
Język oryginału: 1

Tagi: romans erotyk erotyk motylewnosie

Kup książkę Anioł stróż

Anioł stróż - opinie o książce

Główna bohaterka imieniem Maria należy zdecydowanie do grupy grzeszników, uwielbia swój frywolny tryb życia, nie przejmuje się tym, co ludzie o niej pomyślą, lubi swoją lekkość w temacie spraw damsko-męskich i nie widzi w tym nic złego.
Pewnego dnia po ciężko zakrapianej imprezie, z Marią dzieje się coś dziwnego.
Mianowicie dziewczyna zaczyna słyszeć głos.
Początkowo uważa, że oszalała, ale po dłuższej konwersacji okazuje się, że słyszany ów głos jest tak naprawdę jej aniołem stróżem o imieniu Daniel.
Daniel, który ma szanse na awans na archanioła, pod warunkiem że nawróci zagubioną duszę, nie wie, jak ciężkie zadanie go czeka.
Nasz anioł postanawia podpisać z Marią cyrograf, który ma pomóc mu i jej.
Wydaje się, że wszystko potoczy się już z górki i wtem do gry dołącza również Damian — upadły anioł, zwierzchnik samego szatana.
Damian zaczyna kusić dziewczynę do zgrzeszenia, a Daniel stara się uratować jej dusze, bo zaczął darzyć ją uczuciem.

Czy Maria ulegnie Damianowi?
Czy może Daniel zbawi jej duszę?

Szczerze powiedziawszy, nie do końca wiedziałam, o czym będzie ta nowela.
Nie sądziłam, że „aniołem stróżem” okaże się prawdziwy anioł i w książce będziemy świadkami walki dobra za złem.
Jestem pozytywnie zaskoczona, bo przyznam, że obstawiałam tę książkę jako zwykły erotyk, a dostaliśmy naprawdę ciekawą historię!
Nowele czyta się bardzo szybciutko, bo cała historia jest zawarta na ok. 90 stronach.
Idealna na poranek przy kawie, bądź na ciężki wieczór po pracy.
Nie sądziłam, że wyciągnę coś z tej książki, a tak naprawdę w pewnym momencie historia zmusiła mnie do lekkich refleksji.
Zakończenie książki sprawiło, że szczęka upadła mi na podłogę i kilkukrotnie od niej się odbiła.
Takiego zakończenia się nie spodziewałam!
Jeśli szukacie czegoś lekkiego, a zarazem z ciekawą historią to mogę śmiało Wam polecić tę nowelę.

Ocenka: 10/10

Tysiąc odcieni bieli
Agnieszka Kowalska - Bojar 0
Okładka ksiązki - Tysiąc odcieni bieli

Tysiąc odcieni bieli to historia zależności emocjonalnej pomiędzy dwojgiem ludzi o zupełnie odmiennych charakterach i poglądach na życie. Zależności, która...

Nemezis
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nemezis

Krystian jest młody, bogaty i przystojny. Prowadzi firmę zajmującą się projektowaniem oraz budową ekskluzywnych budynków dla wielkich firm. Pewnego...