Pierwsza edycja "Antologii poetów współczesnych. Nim zabierze nas wiatr". W niej wiersze o tym, jaki piękny otacza nas świat, o przyrodzie wokół nas, ale też o przemijającym czasie i miłości, która odeszła. Wszak ta zawsze nam towarzyszy i nawet gdy coś odchodzi, pozostaje w naszym sercu. Takie chwile często idealizujemy, bo są czasem naszej miłości, szczęścia, chociaż bywa, że i tragedii.
Poezja to projekcja duszy, a duszę każdy poeta ma inną. I inną ma wrażliwość. Inaczej też o wszystkim, co czuje, pisze. Zapraszamy zatem w poetycką podróż – niezwykłe wiersze autorów tego wyboru skłaniają do refleksji na temat umykającego czasu, wspomnień, poszukiwania miłości, smutku i radości w nas. W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, a także debiutantów, którzy piszą z pasją i warto ich poznać.
"Antologie poetów współczesnych" cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Autorzy piszą z potrzeby serca i dla czytelników, nie chowają swojej twórczości do szuflady, chcą, by była dostępna nie tylko wirtualnie w sieci, ale też w księgarniach i zapraszają do lektury

Informacje dodatkowe o Antologia poetów współczesnych. Nim zabierze nas wiatr:

Wydawnictwo: Astrum
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Poezja
Język oryginału: o