Astralker

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2019-04-03
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7964-402-5
Liczba stron: 400

Ocena: 0 (0 głosów)

Dawid jest zwyczajnym chłopakiem- przybyłym z małego miasteczka studentem informatyki, który próbuje dać sobie radę w wielkim mieście. Jeden głupi pomysł zmieni jego życie na zawsze.
Chłopak miał szczęście w nieszczęściu. Znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. A jednak okazało się, że przejawia zdolności uważane w niektórych kręgach za wyjątkowo cenne. Dzięki "propozycji nie do odrzucenia" nie tylko uratował skórę, ale dostał szansę, by wykroczyć daleko poza ramy trójwymiarowego świata.

Astralker - nie ma granic, których nie przekroczyłaby dusza.

Tagi: Fantastyka

Kup książkę Astralker

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2019-06-01, Przeczytałem,
Służby specjalne w innych wymiarach Nauka dowiodła, że istnieją inne wymiary. Ludzie potrafią przekraczać czasoprzestrzeń, w której żyją, i sięgać do tych wymiarów. Mogą też tam napotkać inne stworzenia, niekoniecznie związane z naszym wymiarem. Ci, którzy potrafią eskterioryzować się i, porzucając fizyczne ciało, wkraczać w inne wymiary, zwani są astralkerami czyli astral walkerami. Istnieją i korzystają ze swoich zdolności, choć większość o tym nic nie wie. Dlaczego? Bo służby czuwają. Dawid, niczym nie wyróżniający się student informatyki, ma pecha, trochę może na własne życzenie. Próbując rozwiązać kłopoty na uczelni, trafia wraz z kolegą w niewłaściwe miejsce w niewłaściwym czasie. Są świadkami czegoś, czego nie powinni byli widzieć. Dawid żyje, kolega ma mniej szczęścia, kiedy popełnia samobójstwo. Takie trochę sterowane samobójstwo, jakie może przytrafić się każdemu w rejonie działania jakichkolwiek służb specjalnych, nie tylko paranormalnych. Dawidowi zostaje przedstawiona pewna propozycja, związana z nauką i pracą dla tajemniczej firmy, firmy-przykrywki. Propozycja nie do odrzucenia, z której oczywiście – chcąc kontynuować swój obiecujący ziemski żywot – musi skorzystać. Tym samym wkracza w świat astralkerów i działań niejawnych służb, jak zwykle na pograniczu, a nawet poza granicami prawa. Służby są ukazane jako państwo w państwie, jeśli ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Astralker

Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje