Bad Teacher W mroku zmysłów

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-11-30
Kategoria: Romans

Tom 1 cyklu W mroku zmysłów

ON POKAZAŁ MI, CZEGO POTRZEBUJĘ
W dniu, w którym po raz pierwszy zobaczyłam mojego nauczyciela – Chrisa Evansa, zapragnęłam poznać go lepiej. Gdy mi na to pozwolił, chciałam więcej. Kiedy pokazał mi, kim jest, nie uciekłam. Był mi niezbędny do życia niczym powietrze. Jego mroczna aura owładnęła mną, zachęcała, bym zrozumiała, co czuje mężczyzna, który uprzytomnił mi, czego potrzebuję.

ONA POZWOLIŁA MI BYĆ SOBĄ
Veronica Jones była zakazanym owocem, którego nie byłem w stanie sobie odmówić. Nie próbowałem walczyć z tym pragnieniem. Chciałem, żeby była moja, żeby oddała mi się w pełni. Pokazałem jej siebie, a ona zaakceptowała to, kim jestem. Chciała tego, co jej ofiarowałem. Zgodziła się być moją i pozwoliła mi być sobą.

Kup książkę Bad Teacher W mroku zmysłów

Opinie o książce - Bad Teacher W mroku zmysłów

🔞🔞🔞RECENZJA🔞🔞🔞

„Zawsze zastanawiałam się, jakby to było dostawać klapsy, ale rzeczywistość przebiła moje najśmielsze oczekiwania. Nie zdawałam sobie sprawy, że to może być takie bardzo przyjemne. Nie wiem czy fakt, że to mi się podoba i chce więcej jest nienormalny, ale nawet jeśli jest nie jest, to ja marzę, by być nienormalna.”

Tak, tak, tak to jest książka w moim stylu: główny wątek to fascynacja BDSM, niegrzeczna , gorąca , obrazowa, emocjonująca , momentami bolesna, ale nie, nie jest to ból fizyczny, bezwzględne oddanie, niesamowita przyjaźń - to wszystko możemy tu znaleźć.
Ale od początku, Veronica i jej normalne licealne życie, zmieniają się gdy, na zastępstwo, zamiast zwykłego nauczyciela przychodzi młody, mega seksowny biznesmen - Chris, który to od teraz ma prowadzić lekcje przedsiębiorczości. Od pierwszej chwili z niewiadomych sobie przyczyn, są sobą więcej niż oczarowani.
Veronica, zaspakaja swoje potrzeby seksualne z kolegą ze szkoły Lucasem na szybkich schadzkach w szkolnej szatni, natomiast Chris aby zaspokoić swoje rządze odwiedza pewno elitarne miejsce, gdzie może realizować swoje mroczne potrzeby z jednorazowymi uległymi. Jednak on marzy o ty aby mieć swoją odpowiednio ukształtowaną uległą tylko dla siebie, i na co dzień w swoim domu i życiu...
Widać nie jest to łatwe, do momentu, kiedy to Victoria przychodzi do Chrisa na korepetycje. Od teraz życie obydwojga zmienia się diametralnie. Ona z nieukrywaną pasją i zaangażowaniem, odkrywa w sobie potrzebę bólu mieszającego się z przyjemnością, a on niesamowitą wręcz uzależniającą fascynację jego nową śliczną a jednak zakazaną uległą, która dzięki wydarzeniom, które mają miejsce nagle może stać się kimś więcej.
Opisy gorąco seksownych scen, opisy relacji : PAN-ULEGŁA są bardzo obrazowo i wręcz realistycznie opisane ( czasem miałam wrażenie, że i mnie pieką pośladki, ale rzeczywiście to odczucie było zmieszane z czymś jeszcze...).
Dodatkowo ta piękna okładka projektu Marta Lisowska - Grafik
od samego patrzenia robi się gorąco 🔥🔥🔥
Bardzo,bardzo dziękuję Autorkom i Wydawnictwu za możliwość przeczytania, zrecenzowania i przeżycia tego co mnie tak od zawsze fascynowało😈 Czekam z niecierpliwością na drugi tom ❤ Może Victor i Sam 🤔😜😉 ja tam bym ich widziała razem... najpierw by się pogryźli .... a potem 🔥🔥🔥

Miałam już okazję poznać twórczość zarówno Kingi Litkowiec jak i Agaty Sobczak, i bylam bardzo ciekawa, jak wypadną w duecie. Chociaż ze względu na tematykę, na której opiera się ta historia, gdzieś tam głęboko miałam niewielkie obawy, bo czytałam kilka tego typu książek, które zostawiły po sobie naprawdę gorzkie uczucie. A jednak w tym przypadku okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam. Z drżącą dłonią ale i przeogromną ciekawością przewracałam strony na czytniku, a kilka godzin później… chciałam wrócić do początku i czytać od nowa!

„Bad Teacher” to intensywna, mocna i szalenie wciągająca historia, która nie tylko będzie trzymać was na krawędzi, ale sprawi, że będziecie się rumienić i przecierać oczy z wrażenia. Autorki jednak doskonale zadbały o to, by w tym wszystkim pozostawić nutę zmysłowości, przez co nie czujemy się niekomfortowo podczas lektury, nawet jeśli do końca nie czujemy się dobrze w takich klimatach.
W tej historii możemy liczyć także na dużą dawkę emocji. Momentami wydaje się bardzo realna, co finalnie wpływa na to, że lektura staje się swego rodzaju doświadczeniem. A z pewnością zaostrza apetyt na więcej. Bo co ważne, „Bad Teacher” to nie jedynie seks, i nie sprawia, że w trakcie czytania czujemy się tym wszystkim przytłoczeni. Kinga i Agata zagłębiły się mocniej w relację między głównymi bohaterami, by do samego końca utrzymywać naszą uwagę i byśmy pragnęli dowiedzieć się więcej. Naprawdę podobał się sposób, w jaki zabierają czytelnika głębiej, krok po kroku w świat BDSM, i pokazują, jak przestrzeganie zasad i zaufanie mają kluczowe znaczenie w relacjach dom/sub. Nie boją się pokazać tych „kłopotliwych” stron, pozwalając nam przekraczać własne granice.

To była naprawdę świetna lektura i nie mogę się już doczekać kolejnych tomów tej serii. Jeśli lubicie odważne i gorące historie, to zdecydowanie powinniście sięgnąć po „Bad Teacher”. Polecam!

Kup książkę Bad Teacher W mroku zmysłów

Kudłata
Hwang Sun-mi