Bądź ze mną

Starałem się trzymać od ciebie z daleka. Próbowałem ignorować to, co do ciebie czuję. Bo wiem, że nie wolno mi tego czuć. Ale to walka z góry skazana na niepowodzenie. I nie chcę już dłużej walczyć… Tessa przeżywa ciężki rok - jest zakochana w Jasie, przyjacielu swojego brata Camerona, ale on nie odzywa się do niej od niesamowitego, zapierającego dech pocałunku sprzed roku. A nagła kontuzja grozi tym, że na dobre będzie musiała pożegnać się z marzeniami o karierze tancerki. Czas na plan B – studia... w tym samym college’u co Jase. Jase skrywa tajemnicę, której nie zdradza nikomu. A już na pewno nie pięknej siostrze przyjaciela. Chociaż połączył ich najbardziej namiętny pocałunek, wie, że nie wolno mu się angażować w żaden nowy związek. Jednak nie jest w stanie myśleć o niczym innym niż dziewczyna, która może zrujnować jego życie. Tymczasem w campusie dochodzi do tragedii. A Tessa i Jase muszą zdecydować, ile są w stanie zaryzykować, żeby być ze sobą, i co są gotowi stracić, jeżeli ze sobą nie będą... Amber, 2014

Informacje dodatkowe o Bądź ze mną:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2014-06-17

Kup książkę Bądź ze mną

Bądź ze mną - opinie o książce

Teresa przeżywa ciężki rok, Jase, najlepszy przyjaciel jej brata- Camerona nie odzywa się do niej, a ona jest w nim zakochana. Od ich niesamowitego, zapierającego dech pocałunku Tessie jest ciężej o nim zapomnieć. A jej nagła kontuzja grozi, że Teresa będzie musiała pożegnać się ze swoimi marzeniami, o karierze tancerki, a taniec jest dla niej wszystkim.

Teraz czas na plan B- studia w tym samym colleg'u, co jej brat i Jase.

Jase skrywa tajemnicę, której nie zdradza nikomu. A już na pewno nie pięknej siostrze najlepszego przyjaciela. Pomimo tego, że połączył ich najbardziej namiętny pocałunek, Jase wie, że nie wolno mu się angażować w żaden związek. Jednak nie jest w stanie myśleć o niczym innym poza Tessą, która może zrujnować jego życie.

W tym samym czasie dochodzi do tragedii na campusie. A Teresa i Jase muszą zadecydować, ile są w stanie poświęcić, żeby zaryzykować bycie razem i, co są gotowi stracić.

Co ukrywa Jase? Czy Tessa i chłopak, w którym jest zakochana od lat mają szansę być wreszcie razem?

"Bądź ze mną" jest trzecim tomem z serii "Zaczekaj na mnie". Ta część opowiada o siostrze Camerona, o którym była mowa w dwóch pierwszych tomach. On i Avery znaleźli swoje szczęście. Teraz kolej na młodszą siostrę Cama. Czy i ona odnajdzie miłość swojego życia?

J. Lynn pisze przyjemnym stylem pisania, który spodobał mi się od pierwszych ston.

Powieść należy zarówno do literatury pięknej, powieści obyczajowej, jak i romansu.

Książka odpowiada o miłości, zmaganiu się z przeszłością. Jest to piękna opowieść pełna bólu i miłości.

Uważam, że każda osoba, która lubi romanse powinna ją przeczytać. Ja osobiście uważam, że bohaterowie tej powieści zostaną w smoim sercu na długo.

Avatar użytkownika - posredniczkaa
posredniczkaa
Przeczytane:2016-02-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
To druga część z cyklu "czekam na Ciebie"i sama w sobie nie jest zła, niestety brakuje tego czegoś z pierwszej części... wszystko jest takie przewidywalne. Na początku poznajemy siostrę Cama, która jak dowiedzieliśmy się w pierwszej części była bita przez swojego faceta... Okazuje się że od trzech lat jest nieprzytomnie zakochana w Jessem najlepszym przyjacielu swojego brata...który wzbrania się przed tą miłością... bleeee Wstyd się przyznać ale chyba nie dotrwam do końca tej książki... Lubię romanse...naprawdę ale gdy to czytam mam wrażenie że autorka pisała to tylko po to żeby mieć to już z głowy...podobnie się to czyta...teoretycznie chcę się dowiedzieć co tam jeszcze może się wydarzyć a w praktyce chciałabym już ją skończyć i przeczytać coś innego... bo i tak przecież wiem jaki będzie koniec. Dzisiaj będąc w połowie daje jej 4/10 i to takie naciągane niestety :(
Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2014-11-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2014,
"Bądź ze mną" ukazuje losy kolejnych bohaterów powieści "Zaczekaj na mnie". Tym razem autorka przedstawia nam historię Teresy i Jase'a. Tak jak w poprzedniej części, mamy tu walkę o uczucia, miłość, tragiczne wydarzenia i tajemnice z przeszłości. Do tego mamy odkrywanie nowych pasji, w miejsce starych niespełnionych marzeń oraz koszmarne wydarzenie, mające miejsce w akademiku. Książka jest przyjemna, ale powiela schemat z pierwszej części.
Avatar użytkownika - Neph
Neph
Przeczytane:2014-08-29, Ocena: 5, Przeczytałam,
Recenzja: http://recenzje-neph.blogspot.com/2014/08/badz-ze-mna-j-lynn.html Teresa jest kontuzjowaną tancerką, która jest świetna w tym co robi. Więc dlaczego znalazła się na studiach ze swoim bratem? Ona uważa, że jest to przejściowe, ale i dlatego, żeby być bliżej Jase'a. Jase jest najlepszym przyjacielem Camerona - starszego barta Tess, a przy okazji dziewczyna jest w nim zakochana po uszy od ich pamiętnego pocałunku rok wcześniej. Ale czy można zapomnieć taką wymianę uczuć? To może inaczej sformułuję pytanie: czy warto zpomnieć taki pocałunek? Tess (i ja) uważa, że nie, ale nie dobrze jest tego rozpamiętywać. A jeśli chłopak, o którym myślisz calusieńki rok przeprasza Cię za to i mówi, że to było błędem? Należało by się od takiego typa trzymać z daleka. Owszem, Teresa też tak uważa, ale ile z tego planu wciela w życie? Odpowiem Wam: nic. Jednak kiedy sprawy się komplikują i należałoby zostać przy ukochanym, to nie Tess ucieka, ale Jase. Normalne? Z całą pewnością nie. Byłam bardzo zaskoczona tą częścią, dlaczego? Ponieważ po przeczytaniu pierwszej miałam bardzo mieszane uczucia. Mało bogaty język, lekko przygłupia główna bohaterka z bagażem przykrych wspomnień i chłopak - bad boy. Tu jednak było inaczej i bardzo się z tego cieszę. "Pielęgnowałam w pamięci wszystkiego, czego dowiedziałam się o Jase'ie, zupełnie jakbym był Justinem Bieberem a jego fanką." Teresę poznajemy już w pierwszej części, kiedy Cam i Avery jadą do jego domu. Jase też jest nam już znany ze swojej nadzwyczajnej urody i hulaszczego trybu życia. Tess jednak o tym doskonale wie i nie ukrywa swoich uczuć - no okey, ukrywa, ale coś jej nie wychodzi. Główna bohaterka, inaczej niż w pierwszej części - była bardzo odważna i nie trzęsła portkami przy każdej sytuacji. Oczywiście, ze była po przejściach i myślę, że poważniejszych niż Avery, ale pozostawmy jako niezakończoną dyskusję. Jase i Tessa byli wprost fenomenalni. Śmiałam się od pierwszej strony oraz zapałałam dziwną sympatią do głównej bohaterki a nie często mi się to zdarza. W Jase zakochałam się, bodajże w trzecim albo czwartym rozdziale. Teresa nie jest wcale taką bezbronną gęsią jaką potrafią być bohaterki takich powieści, z czego bardzo się cieszę, bo nie zniosłabym ckliwych rozprawek na temat niespełnionej miłości. "Śmierć zawsze przypominała żyjącym, żeby żyli - żyli teraźniejszością i patrzyli w przyszłość." Może zabrzmię dziwnie, ale podobał mi się sposób jaki autorka w tej cześć podeszła do sprawy seksu i fantazji o nim. Nie był czymś obcym i dziwnym, ale naturalną koleją rzeczy. Nie żebym była jakimś zboczeńcem, ale spójrzmy prawdzie w oczy... Dobra, wyjątkowo jestem dość zboczona, ale to nie ma nic do rzeczy. :) Bądź ze mną była dla mnie czymś miłym i w rodzaju odskoczni przed zbliżającą się szkołą. Miło był zagłębić się w lekturze, mimo skończenia jej o drugiej w nocy! Co nie było znowu takie starsze zważywszy, ze mamy jeszcze wakacje. Jest to powieść, jak również jej poprzedniczka z gatunku New Adults, a mi bardzo książki przypadły do gustu. Z prawdziwą niecierpliwością czekam na ostatnią część, której główną bohaterką jest Calla - przyjaciółka Tess.
Avatar użytkownika - rudablondynkarec
Przeczytane:2015-06-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 2015,
Zaczekaj na mnie
J. Lynn0
Okładka ksiązki - Zaczekaj na mnie

Fenomen wydawniczy 2013. 1 miejsce ,,New York Timesa”, „USA Today” i Amazonu przez wiele tygodni Sztandarowa powieść zdobywającego...

Believe in me
J. Lynn 0
Okładka ksiązki - Believe in me

To krótkie opowiadanie o Brit i Ollie'm. Już w "Zaczekaj na mnie" dało się wyczuć chemię miedzy nimi. Tuż przed wyjazdem Ollie'go do akademii medycznej...