Bądź ze mną

Teresa przeżywa ciężki rok, Jase, najlepszy przyjaciel jej brata- Camerona nie odzywa się do niej, a ona jest w nim zakochana. Od ich niesamowitego, zapierającego dech pocałunku Tessie jest ciężej o nim zapomnieć. A jej nagła kontuzja grozi, że Teresa będzie musiała pożegnać się ze swoimi marzeniami, o karierze tancerki, a taniec jest dla niej wszystkim.

Teraz czas na plan B- studia w tym samym colleg'u, co jej brat i Jase.

Jase skrywa tajemnicę, której nie zdradza nikomu. A już na pewno nie pięknej siostrze najlepszego przyjaciela. Pomimo tego, że połączył ich najbardziej namiętny pocałunek, Jase wie, że nie wolno mu się angażować w żaden związek. Jednak nie jest w stanie myśleć o niczym innym poza Tessą, która może zrujnować jego życie.

W tym samym czasie dochodzi do tragedii na campusie. A Teresa i Jase muszą zadecydować, ile są w stanie poświęcić, żeby zaryzykować bycie razem i, co są gotowi stracić.

Co ukrywa Jase? Czy Tessa i chłopak, w którym jest zakochana od lat mają szansę być wreszcie razem?

"Bądź ze mną" jest trzecim tomem z serii "Zaczekaj na mnie". Ta część opowiada o siostrze Camerona, o którym była mowa w dwóch pierwszych tomach. On i Avery znaleźli swoje szczęście. Teraz kolej na młodszą siostrę Cama. Czy i ona odnajdzie miłość swojego życia?

J. Lynn pisze przyjemnym stylem pisania, który spodobał mi się od pierwszych ston.

Powieść należy zarówno do literatury pięknej, powieści obyczajowej, jak i romansu.

Książka odpowiada o miłości, zmaganiu się z przeszłością. Jest to piękna opowieść pełna bólu i miłości.

Uważam, że każda osoba, która lubi romanse powinna ją przeczytać. Ja osobiście uważam, że bohaterowie tej powieści zostaną w smoim sercu na długo.

Informacje dodatkowe o Bądź ze mną:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2014-06-17
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Bądź ze mną

Kup książkę Bądź ze mną

Zostań ze mną. Tom 1
J. Lynn0
Okładka ksiązki - Zostań ze mną. Tom 1

Dwudziestojednoletnia Calla jako nastolatka nie robiła wielu rzeczy oczywistych dla jej rówieśniczek. Nie chodziła na imprezy, nie całowała się z chłopakiem...

Zaczekaj na mnie
J. Lynn0
Okładka ksiązki - Zaczekaj na mnie

Fenomen wydawniczy 2013. 1 miejsce ,,New York Timesa”, „USA Today” i Amazonu przez wiele tygodni Sztandarowa powieść zdobywającego...