Bądźcie dobrej myśli

Od Autorki:

Książka, którą będziesz trzymał w ręku, drogi Czytelniku, to zbiór wywiadów z bliskimi ks. Piotra, którzy opowiadają o swojej relacji z nim.

Wspomnieniami o ks. Piotrze dzielą się:

Bogusław Kowalski - przyjaciel ks. Piotra, proboszcz parafii pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie;

Ewa Wiśniewska - wieloletnia współpracowniczka księdza, propagatorka jego nauczania, pomysłodawczyni i twórczyni serwisów "Kazania inne niż wszystkie" oraz "Dopóki walczysz...", poświęconych osobie ks. Piotra;

Marek Dziewiecki - doktor psychologii, autor kilkudziesięciu książek, dyrektor telefonu zaufania "Linia Braterskich Serc".

Druga część książki stanowi zbiór przemyśleń ks. Piotr ubranych w formie dialogu. Żeby było "po Pawlukiewiczowemu". Przytoczone wypowiedzi ks. Piotra pochodzą z wybranych przeze mnie kazań wygłoszonych przez duchownego w tak bliskim mu kościele św. Anny.

Informacje dodatkowe o Bądźcie dobrej myśli:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788366020504

Kup książkę Bądźcie dobrej myśli

Bądźcie dobrej myśli - opinie o książce

Katarzyna Szkarpetowska0
Okładka ksiązki - Chłopak z Pragi. Autobiografia. Ks. Bogusław Kowalski w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską

Czym podbił serca wiernych? Jak to się stało, że podobno miał zamieszkać w ... Zurychu, a jego pierwszym zadaniem miało być godzenie kibiców Realu Madryt...

Dzieciom o sakramencie pojednania
Piotr Pawlukiewicz0
Okładka ksiązki - Dzieciom o sakramencie pojednania

Książka ta jest wyjaśnieniem sakramentu pojednania w sposób systematyczny, a jednocześnie zawiera szereg przykładów zaczerpniętych...