Baśnie Andersena wraz z opracowaniem

Baśnie Andersena wraz z opracowaniem. W znacznym stopniu pomogą zaznajomic się z sensem bajek.

Informacje dodatkowe o Baśnie Andersena wraz z opracowaniem:

Wydawnictwo: Greg
Data wydania: 2000 (data przybliżona)
ISBN: 83-7327-662-9

Kup książkę Baśnie Andersena wraz z opracowaniem

Baśnie Andersena wraz z opracowaniem - opinie o książce

Avatar użytkownika - Vilsa
Vilsa
Przeczytane:2016-10-11,
Do dziś aktualne. Uczą, bawią, zastanawiają, a niekiedy smucą. Wciąż uwielbiam "Dziewczynkę z zapałkami". Krótkie, a pełne bólu, tęsknoty za prawdziwą rodziną, za magiczną atmosferą świąt. Kiedyś na pewno będę czytać baśnie swoim dzieciom.
Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-07-17,
Książka zawiera bajki znanego dzieciom autora.Bajki są pełne ciepła ,zrozumienia ale co najważniejsze każda bajka jest pouczająca i ma na końcu morał.Książka mi się podobała bo miała ładnie napisane bajki.
Avatar użytkownika - gan1983
gan1983
Przeczytane:2013-09-25,
Zbiór baśni skandynawskiego pisarza przedstawia nie zawsze różowe historie. Wiele z nich kończy się smutno. Większość z nich znałem już wcześniej.
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-09-16,
Książka zawiera zbiór chyba najbardziej znanych baśni pisarza. Chociaż wśród nich znajdują się i te mniej znane. Mało która z nich kończy się całkiem optymistycznie, co czyni je unikatowymi. Zdecydowanie poleciłabym je nieco starszym dzieciom, w wieku szkolnym.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-02-22,
Pierwsza ksiązka która czytałam samodzielnie :)
Avatar użytkownika - magdamagdalena
magdamagdalena
Przeczytane:2023-02-01, Ocena: 6, Przeczytałam,

Czytałam dla swojego dziecka,ale przy tym było miło przypomnieć sobie swoje dzieciństwo.....Dziewczynka z zapałkami zawsze mnie wzruszała,brzydkie kaczątko....uwielbiałam.Mojemu dziecku też bardzo się podobały.

Avatar użytkownika - asienka
asienka
Przeczytane:2020-07-15, Ocena: 4, Przeczytałam,

Wydanie średnie graficznie i treściowo.

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2005-01-27, Ocena: 6, Przeczytałam,
Cudowne baśnie mojego dzieciństwa. Często do nich wracam, a gdy je czytam przypominam sobie te wszystkie cudowne chwile, które spędziłam nad nimi jako dziecko. Niezapomniane chwile, w których przenosiłam się w cudowny, magiczny świat ;-)
Avatar użytkownika - ikapolka
ikapolka
Przeczytane:1992-05-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książka mojego dzieciństwa. Pamiętam jak mama wieczorami czytała mi baśnie H. Ch. Andersena. Myślę, że w dużej mierze dzięki nim wykształciłam swoją wrażliwość, a zarazem pasję do czytania. Była to jedna z pierwszych książek jakie miałam czytane i po które sama sięgnęłam. Jak dla mnie jedna z obowiązkowych lektur, która powinna stanowić domową biblioteczkę,

Baśnie t. 1. Wydanie rocznicowe
Hans Christian Andersen0
Okładka ksiązki - Baśnie t. 1. Wydanie rocznicowe

"Dawno, bardzo dawno temu, kiedy byłam jeszcze mała, odwiedzali mnie bajeczni goście. Pojawiali się w najpiękniejszych moich książkach i piosenkach...

Driada i inne opowieści
Hans Christian Andersen0
Okładka ksiązki - Driada i inne opowieści

Wybór 19 niezwykłych baśni i opowiadań Hansa Christiana Andersena adresowanych do czytelnika dorosłego, lub głównie do czytelnika dorosłego, z jednej...