Beautiful Beast

Po wypadku samochodowym, w wyniku którego umiera jego żona, Savier Stone staje się obiektem tajnego eksperymentu. Modyfikacja jego DNA sprawia, że mężczyzna zyskuje nowe, niemal nadnaturalne umiejętności. Równocześnie traci jednak wolność - staje się własnością tajnej organizacji, która zamierza uczynić z niego maszynę do zabijania. Kiedy otrzymuje zadanie ochrony Arii Mickelson, nie wie, że spotkanie z kobietą będzie kolejnym punktem zwrotnym w jego życiu...

Informacje dodatkowe o Beautiful Beast:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-09-20

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Beautiful Beast

Beautiful Beast - opinie o książce

Savier bardzo kocha swoją żonę, są razem od dawna, a tego dnia wypada ich piąta rocznica ślubu. Wspólnie świętują ten dzień, kolacja w restauracji jest udana, a na później mają już swoje plany i wcale nie zamierzają spędzić tego czasu grzecznie w łóżku, szykując się do snu. Wręcz przeciwnie, gorąco zaczyna się robić już podczas kolacji, a w samochodzie jest tylko bardziej. Mężczyzna ostatkiem sił się powstrzymuje, aby gdzieś nie skręcić i dotrwać aż przekroczą próg domu. Niestety ten dzień nie kończy się, tak jak powinien, a on budzi się w zupełnie nieznanym miejscu. Doszło do wypadku, w którym powinni zginąć oboje. Jednak pojawili się ludzie z pewnej agencji i poddali ich eksperymentowi, który miał ich uratować. Tylko czy aby na pewno to jest ratunek? Jego żona zmarła, a on stał się ich zabawką. Zmutowali mu gen, sprawiając, że stał się kimś zupełnie innym, zyskał umiejętności, jakich nie ma zwykły człowiek, jednocześnie stracił nie tylko wolność, ale również sens życia – swoją ukochaną żonę. Od tego dnia już nic nie jest takie, jakie było wcześniej.
Aria dowiedziała się co, to znaczy być w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i wcale jej się to nie podoba. Była światkiem zabójstwa, na dodatek w mężczyźnie, który tego dokonał, było coś dziwnego. Niedługo później w jej drzwiach pojawiają się agenci z informacją, że jeśli chce przeżyć, musi udać się z nimi. Tak trafia do luksusowego hotelu na pewnej wyspie. Wtedy jeszcze nie wie, że nie jest to zwykłe miejsce, a ona jest w większym niebezpieczeństwie niż myśli.
Ochroną Arii ma zająć się Savier. Ta mała niezdara zaczyna budzić w nim dziwne uczucia i choć początkowo zamierzał trzymać się od niej z daleka, kończy się to zupełnie inaczej. Czy ochroni kobietę? Jakiego eksperymentu stał się udziałem? Jak potoczą się losy Arii i Saviera?

Ta książka bardzo, ale to bardzo mi się podobała i według mnie jest najlepszą pozycją autorki. Nie znalazłam w niej nic, co mogłabym uznać za najmniejszy, chociażby minus. Historia Arii i Saviera wciągnęła mnie od pierwszych stron i nie pozwoliła się od siebie oderwać, aż nie poznałam zakończenia. Momentami byłam mocno zaskoczona tym, jak wszystko się potoczyło, najbardziej pod koniec książki. To historia o stracie, bólu, samotności, eksperymentach na ludziach, niebezpieczeństwie, przyjaźni, nadziei, miłości. Z nią po prostu nie dało się nudzić, czytało się ją bardzo szybko, a podczas czytania towarzyszyło bardzo dużo emocji. Akcja sprawnie poprowadzona, momentami szybka, momentami wolniejsza.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani. Zdecydowanie obu polubiłam, a fakt, że czytałam książkę zamiennie z perspektywy obu, pozwoliło mi wiele zrozumieć.
Arii to młoda kobieta, trochę niezdarna, o ogromnym sercu. Natomiast Savier to samiec Alfa i to dosłownie (a dlaczego odkryć już musicie sami w książce).

„Beautiful Beast” to moim skromnym zdaniem najlepsza książka autorki. Mnie po prostu zachwyciła i mam nadzieję, że niebawem będę mogła poznać losy innych bohaterów z wyspy. Z ogromną przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

AUTOR: I. M. DARKSS

WYDAWNICTWO: AKURAT
MUZA
@rozdzial.milosc

„Dopadają mnie niemoc i przerażenie tak wielkie, że ledwo mogę zaczerpnąć powietrze w płuca. Ledwo do mnie dociera scena rozgrywająca się zaledwie o krok przede mną. Mrugam i czekam, aż wybudzę się z tego koszmaru, ...”

„Beautiful Beast” to historia, która pochłonęła mnie bezpowrotnie i przy której bawiłam się przednie.
 Nietuzinkowa, intrygująca fabuła, wybuchowa mieszanka pikanterii i sensacji, tajemnice, strach, ból,  cierpienie, tęsknota za utraconą miłością, pożądanie, gorące sceny, które rozpalają zmysły do czerwoności. Zaborczość, dzikie pragnienie ochrony.
Uwielbiam takie klimaty, eksperymenty z nutką fantastyki, wyczuwalnym zabarwieniem grozy, całość owiana tajemnicą, w tle rozwijające się uczucie i najważniejsze dosmaczone garścią humoru. Świetne poprowadzone dialogi.
Zostaniemy wciągnięci w niebezpieczną grę pełną akcji, nieoczekiwanych zwrotów, przepełnioną emocjami, rodzącymi się uczuciami, pożądaniem i walką z samym sobą i ujarzmieniem bestii, która pragnie wyjść na powierzchnię.
Całość dynamicznie poprowadzona.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Saviera Stone i Arii Mickelson, dzięki temu możemy poznać ich dokładniej, poczuć ich uczucia, zobaczyć emocje i co w nich siedzi i z czym się zmagają. Co naszą w sercu, co skrywają głęboko w duszy.

Ich relacja rozwijała się dość dynamicznie, jest pełna dzikiej namiętności, pasji, pożądania, ale również walczą, bronią się przed  swoimi uczuciami. Czuć między nimi napięcie, ogromną chemię i coś niewyjaśnionego co ciągnie ich do siebie.

Bohaterowie naprawdę świetnie wykreowani, wyraziści, charakterni, różnorodni.

On mroczny i niezwykle niebezpieczny, alfa ze zdruzgotanym sercem.  Mrok, to jest, to co lubi, a bywały momenty, że chciał się w nim zatracić, wejść w czerń i dać się wchłaniać. Odkąd stracił, żonę balansuje na skraju depresji i agresji. Miłość do żony stała się dla niego rodzajem zbroi, która chroni go przed ponownym cierpieniem. Ale gdy poznaje, Arii wszystko się zmienia.
Jego bestia zaczyna pragnąć jej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ona  niczym elf z pazurami, nieprzewidywalna,  silna i  charakterna. Ciągle coś się jej przydarza.
Bardzo polubiłam ją za jej niezgrabność, poczucie humoru i dobre serce.

„Wygląda jak wabiąca na pokuszenie zjawa. Niemożliwie piękna. A jej piersi sprawiają, że prawie zaczynam się ślinić razem z bestią żyjącą pod moją skórą”.

Savier Stone ma piękną żonę Jane, którą kocha nad życie. Trzecia rocznica ślubu to dzień,  w którym wszystko się zmienia. Wypadek samochodowy, śmierć żony a on staje się obiektem tajnego eksperymentu. Zaaplikowali mu serum, które zmieniło jego DNA, dzięki któremu zyskuje nadnaturalne umiejętności. Staje się perfekcyjną bronią i własnością tajnej organizacji.
Aria zobaczyła coś, czego nie powinna i staje się zwierzyną, którą tropi bestia. Zostaje wywieziona przez agentów na wyspę, która okazuje się być pełna niespodzianek. Zostaje jej przydzielony ochroniarz, który ma ją strzec, tylko kto ją obroni przed nim samym.
Co się wydarzy, kiedy uczucie, które oboje tak usilnie starają się zdusić, wymknie się spod kontroli?

-Czy Aria będzie w stanie obudzić w mężczyźnie dawno zapomniane uczucia?
-Czy Savier poszatkuje jej serce?
-Czy Aria stanie się dla mężczyzny, kimś dla kogo zrobi wszystko?
-Czy przeżyje spotkanie z bestią?
-Czy Aria może być bezpieczna przy Savierze?
-Jaką tajemnicę skrywała wyspa, na którą trafiła Aria?

Polecam 🐺❤️❤️❤️.
Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. Współpraca barterowa.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-09-09, Ocena: 6, Przeczytałam,

Ta historia to coś nowego,świeżego i pobudzającego wyobraźnię od autorki.Łączy gorący romans z fantasy i nadprzodzonymi mocami.Pomimo pomieszania gatunków jest bardzo ciekawie i uzależniająco!

Jeśli sądzicie,że historia was nie zaskoczy to będziecie w ogromnym błędzie.Mnie totalnie oczarowała sprawiając,że chcę więcej…Nie tylko nasza wyobraźnia zostaje pobudzona,bo czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń,ale także szokują poznawane informacje.
Myśląc,że jest dobrze,to za moment wszystko się sypie.
Wraz z odkrywaniem relacji Arii i Saviera poznajemy przeszkody związane z eksperymentem i konsekwencje,które ciężko zaakceptować.Przyczynia się to do ciekawych wydarzeń teraźniejszości wraz z demonami przeszłości.

Można porównać historię do Pęknej i Bestii:Aria chce ujarzmić Saviera a on boi się,by Ją nie zranić.

Poznajemy innych członków eksperymentu,którzy sprawiają kłopoty.Organizacja ma nie mały problem z ujarzmieniem ich oraz skutków ubocznych z tym zawiązanych…

Bardzo spodobała mi się historia,ponieważ mamy wiele ciekawych wątków wraz z tajemnicami,które pomału odkrywamy.Ludzie mający wielką moc i ich walka o normalność wzbudza podziw i uznanie.

Nie będę zdradzać szczegółów fabuły,ponieważ właśnie one sprawiają,że czytanie jest przyjemnością.Odkrycie samemu ważnych elementów z życia bohaterów buduje napięcie i szok.

Zachęcam do przeczytania książki i poznania osób obdarzonych nadludzkimi zdolnościami.Gwarantuje,że nie będziecie się z bohaterami nudzić.
Polecam i czekam na kolejną część z serii.

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2023-09-20, Ocena: 5, Przeczytałem,

Lubicie Piękną i Bestię?

Jako dziecko uwielbiałam tę bajkę, a później także filmy. Nawet udało mi się zaciągnąć męża (wtedy jeszcze chłopaka) do kina na najnowszą ekranizację ? Dlaczego pytam Was o Piękną i Bestię? Ponieważ ,,Beautiful Beast" autorstwa  I.M. Darkss odrazu mi się z nią kojarzy!

Czy oswojenie bestii jest możliwe?

,,Beautiful Beast" autorstwa I.M. Darkss to powiew świeżości i historia niezwykle uzależniająca. Autorka oddała w nasze ręce połączenie gorącego romansu z elementami fantastyki, a nawet odrobiną sensacji. Dużo tutaj motywów, których kompletnie się nie spodziewałam, że tak mogą mi się spodobać. W książce dzieje się dość dużo i tak naprawdę wszystko ma tutaj znaczenie. Akcja pędzi jak szalona, ale to dobrze, bo uwierzcie, że biorąc tę książkę do ręki będziecie chcieli jak najszybciej poznać jej zakończenie.

Eksperymenty, modyfikacje genetyczne i tak o to powstaje tytułowa Bestia. Motyw ten już niejednokrotnie pojawiał się w literaturze. Jednak zestawienie go z romansem  to swego rodzaju nietuzinkowość, która bardzo mi się spodobała. Autorka genialnie wykorzystała potencjał płynący z historii i stworzyła romans, w którym nie tylko dostajemy głębokie uczucie, ale i intensywny przekaz, który daje do myślenia. Dodatkowo wszystkie elementy fantastyczne powodują, że możemy popuścić naszej wyobraźni wodze fantazji i dosłownie zatracić się w lekturze przenosząc się do tak podobnego, ale i innego świata niż nasz obecny. I.M. Darkss zaskoczyła mnie tą książką, ale naprawdę bardzo pozytywnie. Pomimo, że z ogromym dystansem podchodzę do romansów, w których zawarte są elementy fantastyki tak tutaj Autorka zdecydowanie mnie kupiła.

,,Beautiul Beast" to książka dzięki której romans nabiera zupełnie nowego znaczenia. Miłości przychodzi tutaj stoczyć walkę z mrokiem i ogromnym niebezpieczeństwem. Jeżeli chcecie przeżyć niezapomniane chwile, a przy okazji puścić wodze fantazji to zdecydowanie warto skupić swoją uwagę na najnowszej książce I.M. Darkss ?

121 łez
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - 121 łez

Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą...

Miłość gangstera
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Miłość gangstera

POWRÓT DO HISTORII LOGANA ROTHA I ELIZABETH/BETHANY HALLWELL.   Makabryczna przeszłość Logana sprawiła, że stał się takim, a nie innym człowiekiem. Był...