Beautiful Beast

Ta historia to coś nowego,świeżego i pobudzającego wyobraźnię od autorki.Łączy gorący romans z fantasy i nadprzodzonymi mocami.Pomimo pomieszania gatunków jest bardzo ciekawie i uzależniająco!

Jeśli sądzicie,że historia was nie zaskoczy to będziecie w ogromnym błędzie.Mnie totalnie oczarowała sprawiając,że chcę więcej…Nie tylko nasza wyobraźnia zostaje pobudzona,bo czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń,ale także szokują poznawane informacje.
Myśląc,że jest dobrze,to za moment wszystko się sypie.
Wraz z odkrywaniem relacji Arii i Saviera poznajemy przeszkody związane z eksperymentem i konsekwencje,które ciężko zaakceptować.Przyczynia się to do ciekawych wydarzeń teraźniejszości wraz z demonami przeszłości.

Można porównać historię do Pęknej i Bestii:Aria chce ujarzmić Saviera a on boi się,by Ją nie zranić.

Poznajemy innych członków eksperymentu,którzy sprawiają kłopoty.Organizacja ma nie mały problem z ujarzmieniem ich oraz skutków ubocznych z tym zawiązanych…

Bardzo spodobała mi się historia,ponieważ mamy wiele ciekawych wątków wraz z tajemnicami,które pomału odkrywamy.Ludzie mający wielką moc i ich walka o normalność wzbudza podziw i uznanie.

Nie będę zdradzać szczegółów fabuły,ponieważ właśnie one sprawiają,że czytanie jest przyjemnością.Odkrycie samemu ważnych elementów z życia bohaterów buduje napięcie i szok.

Zachęcam do przeczytania książki i poznania osób obdarzonych nadludzkimi zdolnościami.Gwarantuje,że nie będziecie się z bohaterami nudzić.
Polecam i czekam na kolejną część z serii.

Informacje dodatkowe o Beautiful Beast:

Kup książkę Beautiful Beast

121 łez
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - 121 łez

Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą...

Miłość gangstera
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Miłość gangstera

POWRÓT DO HISTORII LOGANA ROTHA I ELIZABETH/BETHANY HALLWELL.   Makabryczna przeszłość Logana sprawiła, że stał się takim, a nie innym człowiekiem. Był...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska