Becoming. Moja historia

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

W swoich wspomnieniach, pełnych głębokich refleksji i fascynujących opowieści, Michelle Obama zaprasza czytelników do swojego świata, opisując doświadczenia, które ją ukształtowały — poczynając od dzieciństwa w South Side, południowej części Chicago, poprzez lata pracy na dyrektorskim stanowisku i godzenia ról matki i kobiety robiącej karierę, aż po czas spędzony pod najsłynniejszym adresem świata. Z niezmienną szczerością i humorem opisuje swoje sukcesy i rozczarowania, zarówno publiczne, jak i prywatne; opowiada swoją historię tak, jak ją przeżyła — własnymi słowami i na własnych warunkach. Ciepłe, mądre i odkrywcze
wspomnienia Michelle Obamy stanowią niezwykle intymny rozrachunek kobiety, która niezmiennie odmawiała spełniania oczekiwań innych i której historia zachęca, by pójść w jej ślady.

Po premierze książki Pierwsza Dama ruszy w trasę promującą wspomnienia w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Szczegóły trasy poznamy w późniejszym terminie.

Kup książkę Becoming. Moja historia

Opinie o książce - Becoming. Moja historia

Becoming. Moja historia
Michelle Obama0
Okładka ksiązki - Becoming. Moja historia

ŚWIATOWY BESTSELLER OSOBISTE WSPOMNIENIA NAJBARDZIEJ LUBIANEJ PIERWSZEJ DAMY STANÓW ZJEDNOCZONYCH Michelle Obama opisuje doświadczenia, które ją...

Róże w garażu
Agnieszka Tyszka