Bez powrotu

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2021-05-05
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Seek

Nowy, osadzony we współczesnych realiach romans Mii Sheridan, bestsellerowej autorki ,,New York Timesa", jest jeszcze bardziej wartki, zmysłowy i szczery niż poprzednie, choć jednocześnie przepojony tym samym emocjonalnym napięciem, do którego przywykli czytelnicy.

Zamożna i obracająca się w najlepszym towarzystwie Olivia Barton nigdy by nie przypuszczała, że w trakcie podróży służbowej jej narzeczony zniknie bez śladu. Jest tym bardziej zrozpaczona i zdezorientowana, kiedy wynajęty przez nią prywatny detektyw namierza go na drugim końcu świata, w nadmorskim miasteczku w Kolumbii. Kraj został niedawno dotknięty potężnym trzęsieniem ziemi i śmiercionośnym tsunami, a w efekcie pozbawiony łączności ze światem, co prawie uniemożliwia wszelkie podróże. Olivia mimo to postanawia dotrzeć do Kolumbii i znaleźć odpowiedzi, których tak rozpaczliwie potrzebuje. Musi w tym celu zatrudnić przewodnika - najchętniej uzbrojonego. Pojawia się Thomas, mężczyzna, który woli kryć się w cieniu, otoczony aurą tajemnicy. Obiecuje pomóc Olivii przedostać się w głąb zdewastowanego, opanowanego przez przestępczość kraju. Niebezpieczeństwa nabierają nowego wymiaru, kiedy bohaterowie przekonują się, że muszą też walczyć z wzajemnym rosnącym zainteresowaniem. W południowoamerykańskiej dżungli wszystkie reguły się zmieniają, a Thomas i Olivia stopniowo odkrywają, że czasem to, czego się szuka, i to, co się znajduje, to zupełnie różne rzeczy.

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Bez powrotu

Opinie o książce - Bez powrotu

Po niespodziewanym zniknięciu narzeczonego, Olivia postanawia zrobić wszystko, żeby go odnaleźć. Wynajmuje prywatnego detektywa, który lokalizuje mężczyznę w dotkniętej żywiołem Kolumbii. Liv decyduje się na odbycie trudnej podróży z tajemniczym przewodnikiem. Nie spodziewa się jednak, że w jej trakcie tak bardzo się do siebie zbliżą, a cel jej wyprawy zacznie ulegać zmianie.

„Bez powrotu” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Mii Sheridan. Okazało się ono bardzo udane, więc na pewno sięgnę po więcej jej książek. Historia stworzona przez autorkę jest nieszablonowa i wciągająca. Nie mogłam się oderwać od tej książki. Żałuję jedynie, że nie była dłuższa i bardziej rozbudowana. Zabrakło mi rozwinięcia pewnych kwestii, miałam wrażenie, że wszystko dzieje się zdecydowanie zbyt szybko. Pomimo tego, książka bardzo mi się podobała. Fabuła była ciekawa i trzymała w napięciu. Kreacja bohaterów też była świetna, podobnie jak więź, która połączyła Liv i Thomasa. Ich relacja rozwijała się błyskawicznie, ale została dobrze opisana. Oboje okazali się inni niż mogłoby się z początku wydawać. Mieli trudną przeszłość, ale starali się żyć zgodnie ze sobą.

„Bez powrotu” to przyjemna i wciągająca książka, w której nie zabrakło też smutnych i wzruszających momentów.

Polecam!

Calder. Narodziny odwagi
Mia Sheridan0
Okładka ksiązki - Calder. Narodziny odwagi

Nie bój się walczyć o marzenia! Kiedy dziesięcioletni Calderpo raz pierwszy zobaczył ośmioletnią Eden, nie przeczuwał, że ich losy na zawsze splecie...

Bez winy
Mia Sheridan0
Okładka ksiązki - Bez winy

Nowa powieść autorki bestsellera „Bez słów” Kira nie ma grosza przy duszy, za to mnóstwo kłopotów. W przeszłości odebrano...