Bezczelny prezes

Olga Wysocka pomimo młodego wieku odnosi spore sukcesy w branży deweloperskiej. Kiedy dostaje propozycję objęcia kierownictwa nad nowym oddziałem w Krakowie, nie waha się ani chwili. Niestety z powodu splotu wydarzeń zostaje zmuszona do oddania wymarzonego stanowiska Robertowi Nowickiemu. Kobieta nie zamierza jednak niczego ułatwiać przystojnemu, ale niezwykle aroganckiemu przełożonemu.
Walka o każdą decyzję sprawia, że zaczyna budować się między nimi gorące napięcie. Mężczyzna coraz bardziej interesuje się podwładną, chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że nie powinien jej do siebie dopuszczać. Olga i Robert wbrew rozsądkowi rozpoczynają zmysłową grę, której zasady są proste: tylko seks, zero emocji.
Wkrótce okazuje się, że uczucia będą ich najmniejszym problemem.

Informacje dodatkowe o Bezczelny prezes:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-10-27
Tłumaczenie: brak

Tagi: biuro

Kup książkę Bezczelny prezes

Bezczelny prezes - opinie o książce

Mamy luty, za pasem Walentynki, a internet już huczy od propozycji książkowych, które idealnie pasują na takową okazję. Prawdą jest, że wcale nie musi być to romans czy też erotyk, bo przecież pod Dzień Walentego można obdarować jakimkolwiek tytułem. Niemniej jednak utarło się, że najlepiej wypada romans, więc jedną z pozycji, którą mogę na spokojnie zaproponować w podarunku, jest właśnie „Bezczelny Prezes”.

Olga jest ambitna i oddana pracy, kiedy ma objąć kierownicze stanowisko – to niemalże spełnienie jej marzeń. Niestety jest zmuszona odstąpić je Robertowi, jednakże nie kobieta nie poddaje się i nie ma zamiaru tak łatwo ustąpić. Co z tego wyniknie? Świetny romans! Mówię Wam, że jak na rynku mamy tego masę, tutaj nie ma czasu na nudę, a Autorka, którą znałam raptem z opowiadań, dała popis swoich umiejętności i zagościła w moich gustach (mam nadzieję) na stałe. Olga to kobieta twardo stąpająca po ziemi, znająca swoje możliwości i uporczywie dążąca do celu. Nie poddająca się łatwo, więc jak można się domyślić, skrada serce Czytelnika raz-dwa. Robert jak można się domyślić to też nie byle jaki facet, również mocno oddany pracy, ale i bezczelny, a do tego nieziemsko pociągający.

Ich relacja jest okraszona docinkami i namiętnością, co jak na ten styl jest pożądane i niemalże obowiązkowe. Powieść Meg czyta się świetnie, Autorka ma lekki styl i idealnie, płynnie prowadzi fabułę, bez zbędnego mącenia – chociaż tego akurat tutaj nie brakuje, ale dodaje książce jedynie pikanterii. Intryga śledzi nas prawie na każdym kroku, a wzajemna adoracja naszych bohaterów urozmaica wydarzenia, które wykreowała pani Adams. Nie można zapomnieć także o scenach łóżkowych, które są wyważone i dobrze napisane, wypieki na policzkach gwarantowane 🙂

Historia wciąga, niemalże osacza i nie pozwala odłożyć się do ostatniej strony. Nie ukrywam, że „połknęłam” ją w jedno popołudnie. I nie żałuję, bo to jedna z tych opowieści, do których będzie wracało wciąż i wciąż! Emocji nie brakuje, uśmiechu przy czytaniu również, a o radości z czytania nie wspominając! Podoba mi się, że pani Adams nie stworzyła „ciepłych kluch” tylko charakternych bohaterów z wybuchowymi relacjami, takie książki są najbardziej lotne i najprzyjemniej się je czyta 🙂

Avatar użytkownika - ksiazkowa_nutka
ksiazkowa_nutka
Przeczytane:2022-01-27, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,

Mega Adams to autorka, z twórczością której nie miałam nigdy do czynienia, aż do teraz. Książka "Bezczelny prezes" to nasze pierwsze spotkanie i było ono nie najgorsze. Nie wiem czy to zły czas w jakim się za nią wzięłam czy może za duże oczekiwania, ale efektu wow nie było. Niemniej podobała mi się ta lektura. Tajemnice, intrygi, a także budząca się między bohaterami więź doprawiona dawką namiętności.
Autorka ma fajny styl pisania więc naprawdę nie wiem czemu ta książka nie kupiła mnie w 100% ale będę obstawiać to, że nie był na nią teraz czas 😏🤣
Jeśli lubicie książki, w których namiętność jest tłem do poważniejszych intryg i działań to myślę, że z tą książką się polubicie 😏

Polecam 😉

Avatar użytkownika - MojaChwilaNoca
MojaChwilaNoca
Przeczytane:2021-12-19,

,,Bezczelny prezes" to książka, która pobudza zmysły, intryguje i zabiera w świat tajemnic.

Olga Wysocka piękna i ambitna kobieta. W dość młodym wieku odnosi sukcesy zawodowe, a jej charakter i temperament gwarantują, że nie da sobie wejść na głowę. Sytuacja zawodowa zmusza do zmiany otoczenia i starcia się z prezesem.

Robert Nowicki bezczelny prezes, który arogancją nie grzeszy! Jego cechy charakteru mówią jasno, że z nim nie będzie łatwo, pewność siebie i dominacja sprawiają, że ludzie chylą czapki z głów, lecz nie jedna!

Książka jest dla mnie pewnym zaskoczeniem, bo spodziewałam się typowego romansu biurowego-ona uległa na wdzięki prezesa, a otrzymałam dokładnie coś innego, coś, co przykuło mój wzrok do karetek papieru i nie pozwoliło odsapnąć, ani na chwilę. Olga to postać, którą ja uwielbiam, lubię pewne sienie kobiety i to, że dokładnie znają swoje wartości! Już na samym początku książki pokazała, że z nią nie będzie łatwo, mimo panującej chemii między nią a prezesem. Robert dokładnie bezczelny, miło mi się czytało książkę z jego perspektywy, silna postać, która nie do końca jest nam pokazana.

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się czyta, wciąga już od pierwszych stron. Autorka nie skupiła się tylko na romansie, mamy tajemnice, a ich rozwiązanie do samego końca nie było mi znane. Napięcie, jakie autorka zaserwowała, pobudzało zmysły, co jest wielkim jak dla mnie plusem, bo uwielbiam właśnie to w książkach, gdy nie jest wszystko podane na złotej tacy, lecz stopniowo, wkraczamy w relacje głównych bohaterów. Polecam!

On- drań, zadufany w sobie, bezczelny, niebezpieczny.
Ona-pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi, która odnosi sukces w świecie rządzącym przez facetów.
Muszą zacząć ze sobą współpracować. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami :)
Zacznę nietypowo, bo od bohaterów.
Olga ma wszystkie cechy, które uwielbiam w bohaterkach. Wie czego chce i do tego dąży, a przeciwności przeskakuje ze zwinnością antylopy. Robert to facet, którego albo się kocha albo nienawidzi. Samiec alfa, który swoim zachowaniem podnosi ciśnienie. Bardzo dobrze napisani, którzy spokojnie mogliby mieszkać tuż obok.
Historia, która wciąga w swój świat. Dając czytelnikowi romans biurowy ze szczyptą tajemnic i wątku kryminalnego.
Mam niedosyt tego wątku kryminalnego. Czytając miałam wrażenie, że czegoś w nim brakuje. Za szybko się skończył.
Pomijając to jest to dobra książka. Warta uwagi, a Pan Prezes rekompensuje wszelkie niedociągnięcia :)
Polecam :)

Avatar użytkownika - katarzynarosiek
katarzynarosiek
Przeczytane:2022-01-22, Ocena: 6, Przeczytałam,

[...] Boże, przecież nie znosiłam tego faceta! Był bezczelny i arogancki. Nawet fakt, że miał tak seksowne-naznaczone chyba przez samego diabła-usta, powinien być dla mnie bez znaczenia [...]

Ognista, emocjonalna, rozpalającą i pobudzająca wszystkie zmysły.

Historia o Oldze i Robercie. Dwójce ludzi nieznoszących się wzajemnie, silnych charakterów, walczących o swe granice. Im bardziej się nienawidzą, tym bardziej do siebie lgną. Im bardziej Olga igra z ogniem i kusi Roberta, tym bardziej wyzwala w nim mrok i pożądanie, a to nie może zakończyć się dobrze. Czy aby na pewno? Sami się przekonajcie.

Oh co to była za powieść. Jeszcze się nie mogę uspokoić po skończeniu. To był istny wulkan emocji i raczej z gatunków tych, które przeżywa się po stronie pożądania i erotyzmu. Ile razy moje policzki płonęły, ile razy zaciskałam uda mimowolnie czytając o każdym kroku podjętym przez Roberta,aby zniewolić Olgę. O ile bym dała, aby być na jej miejscu. Moja wyobraźnia pracowała na pełnych obrotach. Ręce drżały, a adrenalina buzowała w żyłach z każdą akcją. Serce mówiło przestań już czytać, bo późno, a umysł nie przestawaj. Czytaj. Bo jej nie da się odłożyć. Nie da się od niej oderwać. Chłonęłam kolejne strony niczym gąbka wodę. To była istna jazda bez trzymanki. Mimo że nienawidziłam Roberta całą sobą, to jednak ten mrok, ten ogień w jego oczach przyciągał mnie jak jakiś magnes. Byłam szczerze nim zauroczona jak jakaś nastolatka, która zauroczyła się idolem znanego zespołu. To było coś.

Autorko, rozpalilas mnie do granic możliwości. Sprawiłaś, że ciepłe odzienie nie było mi potrzebne. Jedynie czego teraz potrzebuje to uspokojenia się i złapania oddechu, bo coś czuje, że będzie ciężko się podnieść. I to z powodu znakomitych opisów zbliżeń pomiędzy naszymi bohaterami. Mrrrr????

Polecam gorąco. Spotkanie z tak bezczelnym prezesem sprawi, że całkowicie zapomnicie o zewnętrznym świecie i będziecie chciały być tylko z nim i jego nieziemskim ciałem. Tylko proszę przygotujcie sobie coś chłodnego do picia aby sie wystudzić po fantazjach o nim. ?????

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2021-12-19, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

"Im jesteś wyżej w klasyfikacji, tym musisz grać ostrzej. Co prawda możesz korzystać z własnych metod, ale nie ominiesz wszystkich niebezpieczeństw. Prędzej czy później przyjdą do ciebie."

@meg_adams_autorka

Każda branża ma swoje wady i zalety. Olga zajmuje się deweloperką i projektowaniem, jak dotąd dawała z siebie wszystko, dzięki czemu szefostwo było z niej niezwykle dumne. Miała awansować, lecz musiała oddać stanowisko synowi szefa. Zostaje przeniesiona do oddziału w rodzinnych stronach. Teraz będzie musiała zmierzyć się z nowymi zadaniami, walką o władzę, które skomplikuje Robert. Będzie ją testował, sprawdzał, utrudniał wszystko, czego ma się ona dotknąć. Ma pewne podejrzenia, a Olga niebezpieczne znajomości, które mogą zepsuć wszystko. Nim zagadka zostanie rozwikłana minie wiele czasu. Podejmą nierówną i niebezpieczną grę. Pożądanie, które czują do siebie może zniszczyć wszystko nim tak naprawdę się zacznie na dobre.

Robert był przekonany o swojej racji, a Olga stanowiła dla niego doskonałą rozrywkę. Ostra jak brzytwa, nie poddająca się, podejmująca każdego zadania i potrafiącą wybrnąć nawet z najbardziej skomplikowanej sytuacji obronną ręką, dzięki inteligencji i sprytowi, których nie spotkał dotychczas u innych kobiet. Stanowi dla niego smakowity kąsek, ale ma też swój plan, który będzie systematycznie wdrażała w życie. Jest kobietą zagadką nie dającą sobie w kaszę dmuchać. Przeżyła wiele i jeszcze ogrom ciężkich chwil przed nią. Ciężka sytuacja w pracy, rodzinne komplikacje, przeszłość i Robert. Wszystko tworzy niesamowitą mieszankę. On musi znaleźć tego, kto próbuje ich zniszczyć, rozwikłać skomplikowaną zagadkę. Sam, nie jest nieskazitelny i ma wiele na sumieniu. Razem z Olgą szybko uzależnili się od siebie, co może zepsuć wszystko, lecz nie potrafili oprzeć się ogromnej pokusie przyjemności i ogniu namiętności, który ich palił od środka. Kolejna skomplikowana i porywająca książka autorki, która uwielbia nas zaskakiwać. Ostre temperamenty bohaterów, zawiłe zagadki i niebezpieczne chwile. Dajcie się porwać jak ja a nie pożałujecie. Bardzo polecam i zachęcam.

Gangsterskie porachunki
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Gangsterskie porachunki

Joanna Maj przywykła już do tego, że jej życie obfituje w zabawne wpadki, a niewyparzony język pcha ją w coraz to większe kłopoty. Gdy niespodziewanie...

Ochroniarz
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Ochroniarz

Niebezpieczne zlecenie. Ryzykowna gra. Zakazana miłość. Dwudziestoośmioletnia Lena Mejer, właścicielka firmy kosmetycznej, z pozoru ma wszystko - pieniądze...