Bezwzględne kreatury

Tom 1 cyklu Królowe i potwory

Autorka bestsellerowych serii ,,Slow Burn" ,,Piękni gangsterzy" i ,,Niebezpieczne piękno" w wyjątkowo mrocznej odsłonie!

Pięć lat temu narzeczony Natalie Peterson zniknął. Kobiecie zostały rany w sercu i piękna suknia, w której miała stanąć przed ołtarzem.
I nagle pojawia się nieznajomy mężczyzna.
Wysoki, mroczny, niebezpieczny.

Kage Porter.
Natalie od razu jest pewna, że on coś ukrywa. Ale kobieta uparcie ignoruje wszystkie ostrzeżenia, które wysyła jej rozum. Lgnie do Kage'a jak ćma do płomienia.
Wkrótce jej serce się poddaje i Natalie się zakochuje. Mocno. Na zawsze.
Jednak szybko dowie się, jaką cenę ma to uczucie. Kage jest związany z przeszłością, od której Natalie ucieka.
Niedługo kobieta przekona się, co się dzieje, kiedy za bardzo zbliżamy się do ognia.

Płoniemy.

Informacje dodatkowe o Bezwzględne kreatury:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-19
ISBN: 9788383202570
Tytuł oryginału: Ruthless Creatures

Kup książkę Bezwzględne kreatury

Bezwzględne kreatury - opinie o książce

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-09-25, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, czytałam kilka jej książek i każda bardzo mi się podobała, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok nowej serii pisarki "Królowe i potwory", a jsiążka "Bezwzględne kreatury" właśnie rozpoczyna ten cykl. Jest to powieść z gatunku romans mafijny. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko i z dużym zainteresowaniem. Ja historię Natalie i Kage'a przeczytałam w jeden wieczór i nie odłożyłam póki nie poznałam zakończenia ich losów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona i dobrze poprowadzona, a bohaterowie naprawdę świetnie wykreowani. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga postaci, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, co wpłynęło na fakt, że są takimi, a nie innymi osobami, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Natalie od pierwszych chwil zaskarbiła sobie moją sympatię, natomiast Kage musiał sobie na nią zapracować, ale nie ukrywam, że to jego postać zdecydowanie bardziej mnie intrygowała, a  za sprawą otaczającego Kage'a mroku i pewnej aury tajemniczości. Relacja pomiędzy bohaterami została naprawdę świetnie poprowadzona. Dało się wyczuć wyraźne napięcie i przyciąganie między Natalie i Kage'm. Natomiast ich potyczki słowne wielokrotnie sprawiały, że na mojej twarzy gościł uśmiech. Chociaż są totalnymi przeciwieństwami, to zagłębiając się w ich historię okazuje się, że łączy ich więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Oczywiście nie zabrakło tutaj tajemnic, kłamstw, intryg, niebezpiecznych sytuacji oraz niespodziewanych zwrotów akcji, które zdecydowanie przyspieszały bicie serca. Ta historia wywołała we mnie ogrom skrajnych emocji. Miło spędziłam czas z tą książką i zabieram się niebawem za kolejny tom. Polecam.

Niebezpieczne piękno
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne piękno

Najnowsza seria fenomenalnej autorki Kontraktu Jacksona! Piękna uciekinierka. Gorący ochroniarz. Gra pokus. Nasir  były agent służb specjalnych i ochroniarz...

Układ z Cameronem
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Układ z Cameronem

Po fenomenalnym Kontrakcie Jacksona nadchodzi Układ z Cameronem! Gdy kobieciarz udziela porad szarej myszce, jak uwieść faceta… Nieporadna towarzysko...

Forget Me Not
Julie Soto