Bieg do gwiazd

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2018-02-05
ISBN: 978-83-65684-64-6
Dodał/a książkę: Magdalena Galiczek-Krempa

Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny?
Cukrzyca. Słowo, które zmienia życie na zawsze. Choroba, z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa?
Ada była pewna, że usłyszała wyrok śmierci. Bez wsparcia rodziców i przyjaciół coraz bardziej zamykała się w sobie, popadając w depresję. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostała list od babci, który diametralnie zmienił jej nastawienie do rzeczywistości.
Zapragnęła stać się normalną nastolatką, nawet jeśli oznaczałoby to walkę z własnymi słabościami.

"Bieg do gwiazd" to wstrząsająca historia o dziewczynie, która uczy się żyć na nowo. Historia, obok której nie można przejść obojętnie.

Kup książkę Bieg do gwiazd

Opinie o książce - Bieg do gwiazd

Avatar użytkownika - Dakota
Dakota
Przeczytane:2017-10-07, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

„Bieg do gwiazd” to niezwykle wzruszająca opowieść, która niejednokrotnie poruszy najczulsze struny waszej duszy. Dominika Smoleń stworzyła historię okraszoną niezliczoną ilością emocji, która zmusza do refleksji nad tym, ile jest warte ludzkie życie. Uświadamia czytelnikowi, jak przewrotny bywa los, i że każdy, niezależnie od wieku, potrzebuje wsparcia i miłości innych. Serdecznie polecam.

Konkurs Od Do
Wygraj książkę „Bieg do gwiazd" 2018-02-16 2018-02-23
Cena naszych pragnień
Dominika Smoleń0
Okładka ksiązki - Cena naszych pragnień

Bo miłość jest przecież najbardziej szalonym uczuciem, które może zawładnąć człowiekiem. Nie ma od niego ucieczki. Głupotą jest więc sądzić, że...

Kot Dalajlamy
David Michie