Biznes ci ucieka

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014 (data przybliżona)
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-938552-0-9

Książka Biznes Ci ucieka jest zapisem moich doświadczeń, refleksji, spostrzeżeń i najważniejszych, cennych lekcji, jakie odebrałem od życia na przestrzeni lat.

Były wśród nich doświadczenia niezwykle burzliwe, pełne sukcesów, ale i trudne niekiedy do przyjęcia porażki. Dzięki sukcesom nabrałem pewności siebie oraz utwierdziłem się w tym, iż mam ogromną moc sprawczą. Dzięki porażkom nabyłem pokory, która pozwala mi pamiętać, że nie mam monopolu na rację ani też nie potrafię zawsze przewidywać przyszłych zdarzeń.

Z TEJ KSIĄŻKI DOWIESZ SIĘ: - Czym jest filozofia „lekkiego plecaka". Będziesz mógł sprawdzić, czy w swoim „plecaku” nosisz tylko to, co chcesz, czy raczej to, co wydaje Ci się, że powinieneś w nim mieć.
- Dlaczego warto ćwiczyć „mięsień kreatywności”.
Dzięki temu treningowi poczujesz, jak zamienisz się w „maszynę do generowania pomysłów”.
- Jak zachować pogodę ducha.
Sztuką jest zachowanie pogody ducha w sytuacjach, gdy wydaje się to wręcz niemożliwe. A jednak to możliwe – możesz się tego nauczyć.
- Jak przetrwać porażkę i „wygrać" ją na swoją korzyść.
Dowiesz się, co zrobić możesz zrobić, gdy wszystko poszło nie tak, jak sobie to planowałeś i jakie działania podejmować, by mimo wszystko odnieść korzyść. - Jak walidować pomysły.
Jak bezkosztowo weryfikować skuteczność swoich pomysłów biznesowych – ograniczając ryzyko niepowodzenia, niemal do zera.
- Jakie korzyści daje kwestionowanie status quo?
Czasami pójście pod prąd, wbrew temu co mówią wszyscy wokół, prowadzi do miejsc, o których nigdy wcześniej nawet nie śniłeś i otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Marcin Osman - przedsiębiorca, szkoleniowiec, podróżnik. Miłośnik życia wg filozofii "lekkiego plecaka". Ma na swoim koncie wiele sukcesów i pewnie tyleż samo porażek. Wojownik, któremu nie do końca zabliźnione rany nie przeszkadzają brać udziału w kolejnych starciach.

Kup książkę Biznes ci ucieka

Opinie o książce - Biznes ci ucieka

Avatar użytkownika - Nektrus
Nektrus
Przeczytane:2019-09-13, Ocena: 3, Przeczytałem,

Poradnik z  złotymi myślami ale niczym odkrywczymy typowy motywacyjny bełkot.

Avatar użytkownika - student
student