Black*Out

Tom 1 cyklu Trylogia Outsiderów

Sieć. Wspaniałe miejsce, lekarstwo na samotność, remedium na lęki. Co stałoby się, gdybyśmy mogli dzielić odczucia, emocje, wiedzę? Czy oznaczałoby to pokój i harmonię? A może rojowisko stałoby się bronią zdolną doprowadzić do zagłady ludzkości? `Black*Out` to znakomity thriller wielokrotnie nagradzanego niemieckiego pisarza Andreasa Eschbacha, opowieść o postępie, hipersieci i niebezpieczeństwie utraty tożsamości.

Pustynne tereny Nevady. Christopher Kidd ucieka. Towarzyszy mu rodzeństwo, które na zapomnianych przez Boga i ludzi terenach poszukuje ukrywającego się przed rządem ojca. Dla nich Christopher jest jedynie zręcznym hakerem, który może wyczyścić rejestry FBI i zwrócić wolność ich rodzinie. Jednak prawda jest o wiele bardziej skomplikowana.

Christopher od zawsze miał talent, nie zawsze jednak wykorzystywał go w słusznych celach. Kiedyś dopuścił się wybryku, który ściągnął na niego uwagę pewnej grupy ludzi. Christopherowi udało się wymknąć, wszedł jednak w posiadanie informacji, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego i stał się celem numer jeden potężnej organizacji.

Koherencja nie lubi niezakończonych spraw - zwłaszcza takich, które mogą zagrozić jej istnieniu.

Andreas Eschbach to wielokrotnie nagradzany niemiecki pisarz, autor takich książek jak `Gobeliniarze`, czy (zekranizowane) `Video z Jezusem`. Studiował aeronautykę oraz technologię. `Trylogia outsiderów` jest jego debiutem w dziedzinie literatury młodzieżowej.

Informacje dodatkowe o Black*Out:

Kup książkę Black*Out

Black*Out - opinie o książce

Bilion dolarów
Andreas Eschbach0
Okładka ksiązki - Bilion dolarów

Wielki bestseller w Europie Zachodniej, za sensacyjną opowieścią, trzymającą w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, kryje się historia pieniądza...

Wideo z Jezusem
Andreas Eschbach0
Okładka ksiązki - Wideo z Jezusem

Jerozolima, koniec XX wieku. Archeolodzy odkrywają grób, w nim szkielet, prawdopodobnie pierwszego podróżnika w czasie. Datowanie radiowęglem...