Ból za ból. Zemsta. Tom 1

Mary, Kat i Lillia - trzy dziewczyny, które połączyła chęć zemsty.

Wyspa Jar jest pełna uroczych sklepików dla turystów, przepięknych plaż i bajecznych domów. Jest to też miejsce, gdzie mieszkają trzy dziewczyny, które planują zemstę. Kat ma dość bycia nękaną przez swoją byłą przyjaciółkę. Lillia musi chronić swoją młodszą siostrę. Mary nie może poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości.

Każda z nich ma swoje powody. Żadna nie może sama działać bez bycia podejrzaną. Ale razem... wszystko jest możliwe.

Ale gdy ich plan zaczyna się spełniać, rzeczywistość okazuje się bardziej złożona, niż się wydawało. Kto jest bardziej bezmyślny, okrutny i niewrażliwy?

Ból za ból, pierwszy tom serii Zemsta to must read tego lata. Bohaterki poruszą wasze serca, a fabuła sprawi, że spadniecie z krzesła i nie będziecie mogli się doczekać drugiego tomu!

Informacje dodatkowe o Ból za ból. Zemsta. Tom 1:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-06-28
Tytuł oryginału: Burn for Burn

Tagi: Interest age: from c 16 years

Kup książkę Ból za ból. Zemsta. Tom 1

Ból za ból. Zemsta. Tom 1 - opinie o książce

Świetnie się przy tej książce bawiłam i nie mogłam się od niej oderwać.
Na początku zdarzyło mi się krzyczeć na tę książkę, ale to co się działo potem? WOW
Nie mogę się doczekać kolejnego tomu, ponieważ muszę wiedzieć więcej o Mary.
Jest to jedna z lepszych książek jakie czytałam.

Avatar użytkownika - dajnurawksiazki
dajnurawksiazki
Przeczytane:2023-07-24, Ocena: 4, Przeczytałem,

??

,,Wiem, że dzieli was skomplikowana przeszłość, że w waszej historii sporo się kryje. Ale teraz to nie ma znaczenia. Jesteśmy tu, bo ktoś nas zranił".

(fragment książki)

°

Mary, Kat i Lillia - nastolatki z malowniczej wyspy Jar, które pozornie mają ze sobą niewiele wspólnego, niespodziewanie łącza siły, by wspólnie odegrać się na osobach, które je skrzywdziły. Każda z dziewczyn nosi w sobie blizny i wydaje się, że jedynym wyjściem na uwolnienie się od bólu będzie zemsta. Czy wymierzenie sprawiedliwości na własną rękę okaże się jednak dobrym pomysłem?

??

Przyznaję, że historia trzech pragnących zemsty nastolatek wciągnęła mnie dużo bardziej niż się tego spodziewałam. Zaangażowałam się już praktycznie od pierwszych stron, a krótkie rozdziały (i to pisane z trzech perspektyw) sprawiły, że szybko płynęłam przez tę książkę, mimo że są w niej poruszone naprawdę trudne tematy.

Bardzo podobał mi się stworzony przez autorki wyspiarski, letni klimat. Choć akcja książki dzieje się w roku szkolnym, uważam że świetnie sprawdzi się ona jako wakacyjna lektura.

Może nie będzie to historia, którą zapamiętam na dłużej i może nie zawsze rozumiałam wszystkie zachowania bohaterów, ale naprawdę świetnie się przy tej książce bawiłam i już nie mogę się doczekać kolejnych tomów!

[TW: przemoc, gwałt, próba samobójcza, używki, niebezpieczne zachowania]

Fatalna Lista
Siobhan Vivian0
Okładka ksiązki - Fatalna Lista

Piękno i brzydota nie zawsze są kwestią wyglądu. Wyobraź sobie, że gdy przychodzisz do szkoły, oczy wszystkich są wbite w jeden punkt. W listę. Czy...

Stay Sweet
Siobhan Vivian0
Okładka ksiązki - Stay Sweet

Summer in Sand Lake isn’t complete without a trip to Meade Creamery—the local ice cream stand founded in 1944 by Molly Meade who started making...