Brak diety jest najlepszą dietą

Rozstań się z dietami! Ta książka ma ci pomóc w poznaniu własnego ciała i jego potrzeb!Diety i kuracje odchudzające opierają się na wybranych produktach żywnościowych, które należy jeść o określonych porach lub odpowiednio łączyć. Przyjmowanie pokarmu odbywa się według planu, o przepisanych godzinach, a nie wtedy, kiedy odczuwasz głód. Niemal wszystkie znane diety i kuracje odchudzające nie uwzględniają odrębności i potrzeb indywidualnych każdego człowieka i to powoduje, że stopniowo przytępiają naturalne odczuwanie głodu. Jak poznać swój indywidualny ?wzorzec głodu?, jak nauczyć się rozpoznawać te wszystkie myśli i uczucia, które każą sięgać po jedzenie? Istnieje szereg czynników, które mają na to wpływ. Poznasz je podczas lektury tej książki.Christine Weiner zabierze cię w podróż do Twojego wnętrza. Rozważania i uwagi, poparte przykładami, praktycznymi wskazówkami i ćwiczeniami pokazują, jak uniezależnić się od diet, jak poznać i pokochać własne ciało i nauczyć się zaspokajać jego prawdziwe potrzeby. Jak zrezygnować z błędnych nawyków żywieniowych i wypracować właściwą postawę wobec odżywiania. Nie wszyscy ludzie mają problemy z wagą: takie osoby jedzą, kiedy są głodne ? i przestają jeść, gdy się nasycą. Znają i wyczuwają prawdziwe potrzeby swojego ciała i duszy. I Ty możesz się tego nauczyć. Dzięki tej książce zobaczysz, jak rozpoznawać myśli i uczucia, które skłaniają Cię do jedzenia. Zamiast zadręczać się dietami i kuracjami odchudzającymi, nauczysz się rozpoznawać indywidualny rytm głodu i sytości i postępować zgodnie z nim.

Informacje dodatkowe o Brak diety jest najlepszą dietą:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Brak diety jest najlepszą dietą

Brak diety jest najlepszą dietą - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-06-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Ta książka jest poradnikiem dla tych, którzy chcą schudnąć, ale nie chcą katować się dietą ubogo odżywczą, wybiórczą, eliminacyjną. Uczy jak rozpoznawać prawdziwy głód, jak przekonać siebie do aktywności fizycznej niezbędnej do schudnięcia i pozbyć się błędnych nawyków żywieniowych. Pokazuje, że trzeba żyć w zgodzie ze sobą, jeść to co się lubi, ale mądrze. Jeśli zastosujesz się do porad zawartych w tym poradniku na pewno schudniesz i uzyskasz panowanie nad swoim obżarstwem czy huśtawką efektu jo-jo. Polecam, choć mała, bez ilustracji, niepozorna to w pełni wartościowa i taka przyjazna, pozytywna, pożyteczna!