Camgirl. Jak zostałam dziewczyną z kamerki

Szczera i zabawna opowieść dziewczyny, która pracowała jako camgirl i trafiła na sam szczyt.

Kiedy Isa Mazzei skończyła college, nie miała pieniędzy ani pomysłu na swoją przyszłość. Była uwodzicielką i łamaczką serc. Dlaczego więc nie miałaby na tym zarabiać?

Przed internetową kamerą zaczęła się rozbierać, masturbować i zmysłowo tańczyć. Szybko zdobyła setki widzów, którzy z przyjemnością płacili za to, żeby ją oglądać. Isa posunęła się dalej, niż zakładała - wzięła udział w konwencie porno, spróbowała BDSM i uprawiała seks ze swoim fanem.

,,Camgirl" to nie jest opowieść o łatwych pieniądzach skąpanych seksem. Isa Mazzei konfrontuje się ze swoimi traumami i samoakceptacją. Przenikliwie opisuje własne doświadczenia i obserwacje całego środowiska camgirls, obalając mity i wyobrażenia, które narosły wokół pracy seksualnej w internecie.

Informacje dodatkowe o Camgirl. Jak zostałam dziewczyną z kamerki :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-11-25
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: ‎ 9781644280355

Tagi: Autobiografia erotyka kamerka internet fani Dziennik masturbacja porno

Kup książkę Camgirl. Jak zostałam dziewczyną z kamerki

Camgirl. Jak zostałam dziewczyną z kamerki - opinie o książce

,,Camgirl" to prawdziwa historia Isy Mazzei, która w szkole uwodziła chłopaków i łamała im serca. Po skończeniu college'u nie miała pomysłu na siebie, a że od początku swego życia lubiła być w centrum uwagi i chciała odnieść sukces, to postanowiła zarobić w branży erotycznej i dawać pokazy w kamerce. Aby rozwiązać wszystkie swe problemy, stworzyła drugą siebie, tylko fajniejszą. Została Uną, kobietą, o której powinien marzyć każdy mężczyzna.

,,Camgirl" to wspomnienia z dzieciństwa w patologicznej bogatej rodzinie, czasów szkolnych, lecz przede wszystkim z dwóch lat pracy na sex kamerce. Osoba, która nie lubi seksu, stała się porno dziewczyną. Są tu sceny masturbacji, zabawy z gadżetami erotycznymi, BDSM, seksu z kobietą i fanem, konwentu porno, a nawet eksperymenty artystyczne. To także obraz manipulacji mężczyznami, by dostać to, czego chce, zarabianiu na ich pożądaniu i marzeniach. Słychać tylko brzęk wpadających żetonów i prośby oglądających ją mężczyzn. Una nie była dla mnie wiarygodna w tym, co robi, gdyż nie lubiła seksu i nie miała doświadczenia seksualnego. Wzorowała się na swoich idolkach. Wymyśliła sobie sex kamerkę i zrealizowała swój pomysł bez zbytniego przygotowania. Mnie osobiście irytowało, gdy czytała prośby widzów pojawiające się na czacie. Za dużo tego było i zaczęłam się nudzić. I tak dzień w dzień przez dwa lata plus analiza tego.

Ta książka to nie tylko pikantne szczegóły pracy camgirl przedstawione bez tabu i wstydu, lecz w dużej mierze forma psychoterapii dla autorki, która ma niską ocenę wartości i wciąż szuka własnego ja. To także spowiedź młodej kobiety targanej traumami. Książka absolutnie nie jest zabawna. Polecam tym, którzy chcą poznać prawdę o sex kamerkach.