Campbell Hill

Maxton to przystojny agent nieruchomości, który przez jednorazowy wybryk, po stracie

firmy, zostaje wysłany przez rodziców na wieś, do domu po zmarłej babci. Chociaż mężczyzna od dawna jest już dorosły, to jego ojciec ma na tyle silne ,,argumenty", że Maxowi nie zostaje nic innego, jak zgodzić się na kilkutygodniowy wyjazd.

Dallas, niepozorna, rudowłosa kobieta, jest miejscowym weterynarzem. Zaraz po

prestiżowych studiach wróciła do domu, rezygnując z szansy na wielką karierę. Po śmierci matki, samotnie wychowywał ją ojciec, z którym jest mocno związana, ale to niejedyny powód przez który, dziewczyna utknęła w małej wiosce na końcu świata.

Ich pierwsze spotkanie jest dosyć zaskakujące, gdy Dallas wraz ze swoim ojcem omyłkowo biorą Maxa za intruza i próbują odstraszyć nowego sąsiada, mierząc do niego z broni.

Szybko się okazuje, że pierwsze wrażenie może mylić. Gdy poznają się bliżej, odkrywają między sobą coraz większą fascynację oraz pożądanie, które za wszelką cenę chcą ukryć.

Dzieli ich wiele mil, lecz coraz bardziej zaczyna ich łączyć potrzeba bliskości i uczucie, o którym każde z nich już dawno zapomniało. Mają szansę stworzyć związek, ale któreś z nich diametralnie musi zmienić swoje życie. Pytanie tylko, które będzie dla nich bardziej odpowiednie - życie w mieście czy na wsi?

On skrywa sekret. Ona również dowiaduje się o sprawie, którą postanawia zataić, lecz na kłamstwach i tajemnicach nie można zbudować prawdziwej relacji. Czy zatajone prawdy, mogą przekreślić wizję sielankowej przyszłości?

Informacje dodatkowe o Campbell Hill:

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2022-02-07
ISBN: brak

Kup książkę Campbell Hill

Pomyłka
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Pomyłka

Powieść autorki Szpilek z Wall Street i Tylko na chwilę! Samantha Spinster to trzydziestolatka, która wspólnie z chłopakiem Jacksonem prowadzi agencję...

Dziewczyna z zajęć malarstwa
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z zajęć malarstwa

Historia drugiej córki bohaterów Szpilek z Wall Street. Kaylee Clark poznaje Aidena Walkera na zajęciach z malarstwa. W ramach kary za udział w bójce...