Camping Story Wakacje, namiot i rodzinne katastrofy

Czy pamiętasz czasy, gdy stłoczeni w samochodzie, obładowani po dach, z namiotem zamiast domu jechaliście całą rodziną na wakacje? Właśnie tak wyglądały wakacje małej Emmy Kennedy i jej rodziców. Każdy ich wyjazd – bez względu, czy była to dzika Walia, czy słoneczna Francja – zaczynał się wspaniale, lecz kończył katastrofą. Poturbowani, posiniaczeni, ze stratami w dobytku i „na psychice” wracali do domu przysięgając sobie, że był to ich ostatni wyjazd na camping. I że za rok już na pewno pojadą do miłego hotelu ze śniadaniem i basenem.

Camping Story to idealna lektura dla tych, którzy kochają podróże z namiotem, jak i dla tych, którzy nienawidzą. Nieprawdopodobne, lecz prawdziwe perypetie autorki oraz jej pełen autoironii styl gwarantują wyśmienitą zabawę pod warunkiem, że nic podobnego nie przytrafi się nam samym.

Emma Kennedy – brytyjska aktorka, pisarka i prezenterka radiowa. Prowadzi stały felieton w dziale Podróży The Guardian.

Informacje dodatkowe o Camping Story Wakacje, namiot i rodzinne katastrofy:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-764-2040-0
Tytuł oryginału: the tent, the bucket and me. My family's disastrous attempts to go to camping in the 70'
Tłumaczenie: Andrzej P. Zakrzewski

Tagi: camping

Kup książkę Camping Story Wakacje, namiot i rodzinne katastrofy

Camping Story Wakacje, namiot i rodzinne katastrofy - opinie o książce

Książka lekka, z serii tych na rozluźnienie, podczas której nie trzeba za wiele myśleć, dobra do pociągu lub  na plażę