Cherry

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7132-837-0

Steve, trzydziestotrzyletni samotnik spotyka swój ideał kobiety. Jego życie odmienia się radykalnie, a dzięki Cherry odkrywa na nowo najprostsze przyjemności. Ta cudowna odmiana ma jednak swoją cenę.Kiedy Cherry niespodziewanie znika, Steve musi zdecydować, jak daleko się posunie, by ją odzyskać. Zaskakująca, przewrotna historia niezwykłego uczucia, wyprawa do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy.

Kup książkę Cherry

Opinie o książce - Cherry

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2016-10-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2016,
Steve prowadzi niemal pustelnicze życie, do momentu kiedy spotyka swój ideał kobiety, dzięki niej okrywa czym jest miłość, sens życia, staje się zupełnie innym człowiekiem. Cherry staje się mentorką mężczyzny, dzięki niej uczy się co znaczy kochać. Steve żyje w ogromnym szczęściu do czasu, aż tajemnicza kobieta znika. Mężczyzna robi wszystko, żeby ją odnaleźć. Do czego Steve jest zdolny, żeby Cherry wróciła i co musi zrobić żeby ją odzyskać?
Avatar użytkownika - Anytsuj
Anytsuj
Przeczytane:2014-01-10, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Całkiem przyjemna lekturka, o ile niespecjalnie ma się ochotę zagłębiać w szczegóły. Historia ciekawa, ale niedopracowana i dość naiwna. Ogólnie trudno ją jednoznacznie ocenić.

Kup książkę Cherry

Kudłata