Cisza

Książka psychologiczno-kryminalna. Doskonały thriller ukazujący kilka sposobów radzenia sobie z tytułową ciszą.

Pozytywna i skłaniająca do refleksji powieść o najważniejszych wartościach w życiu człowieka. Zdolności odcinania się od tragicznej przeszłości i mocy przebaczania.

Maja główna bohaterka książki to piękna, inteligentna singielka nie zdająca sobie sprawy z własnego pracoholizmu. Poznaje Adama. Bogatego i przystojnego biznesmena. W wyniku splotów różnych zdarzeń ich związek przechodzi bardzo trudny i burzliwy czas.

Pracoholizm jednak okazuje się nie jedyną przeszkodą, która utrudnia parze drogę do osiągnięcia szczęścia. W życiu bohaterki pojawia się jej szef, który w sposób okrutny i skandaliczny wykorzystuje dziewczynę oraz innych swoich pracowników do podłych intryg. Te z kolei doprowadzają do tragicznych wydarzeń.

Książka w doskonały sposób ukazuje drogę odcinania się od demonów przeszłości. Pokonywania pracoholizmu, nadmiernego perfekcjonizmu, stresu, braku czasu na miłość, które niewątpliwie stanowią problemy tego wieku. Starcie się z niesłusznością i wszelkimi układami, w większości nielegalnymi.

Książka skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn, by zastanowić się nad tym co w życiu najważniejsze.

Informacje dodatkowe o Cisza:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok