Crow

Tom 1 cyklu Boston Underworld

Pierwszy tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach!
Myślała, że był zwykłym żołnierzem w szeregach mafii.
A on wkrótce mógł rządzić irlandzkim podziemiem.
Mackenzie Wilder jest zdesperowana. Jej przyjaciółka zaginęła, a policja nie robi nic, żeby ją odnaleźć. Talia była dla niej jak siostra, jak rodzina, której Mack nigdy nie miała. Kobieta postanawia, że zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się, co się stało z przyjaciółką, nawet jeśli będzie musiała zapłacić za to najwyższą cenę.
Mackenzie ma pewne podejrzenia, gdzie może znaleźć odpowiedzi, których szuka. Musi wniknąć w szeregi jednej z najniebezpieczniejszych organizacji przestępczych w mieście i uzyskać informacje na temat tego, co się stało z Talią.
Jednak już pierwsza próba zdobycia uwagi mafiosów kończy się katastrofą i – co gorsza – kobietą zaczyna się interesować Lachlan Crow – trzeci w kolejce do tronu mafijnego królestwa.

Informacje dodatkowe o Crow:

Kup książkę Crow

Crow - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-12-04, 2022,

Crow książka, która mnie tak wciągnęła, zafascynowała, że połknęłam ją w jeden dzień.

Mack dziewczyna, która po śmierci ojca boksera tułała się po domach zastępczych gdzie poznała dwie przyjaciółki, które stały się jej jedyną rodziną. Kiedy jedna z przyjaciółek znika bez śladu Mackenzie postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć. Policja nie angażuje się za bardzo z powodu braku dowodu, dlatego Mack postanawia wniknąć w społeczność mafijną. Jako córka boksera, który walczył w podziemiach , sama chce stoczyć pojedynek z jednym z żołnierzy Syndyktu MacKenna. Przez zaskoczenie jako kobieta wygrywa walkę i zaciekawia tym samym Lachlana prawą rękę, człowieka bezwzględnego, mrocznego i tajemniczego. To on pozwala jej na bycie tancerką w swoim klubie, w którym jej przyjaciółka wcześniej pracowała. Czy Mack uda się odnaleźć swoją przyjaciółkę? Czy Lachlan okaże się jej sprzymierzeńcem czy wrogiem? Jakie poniesie konsekwencje i jakie osoby narazi na niebezpieczeństwo w pogodni za swoją przyjaciółką?

Crow to książka, która mnie zaskoczyła, zafascynowała, zaciekawiła....
Po pierwsze sama Mack i jej dzieciństwo oraz wola walki. Przygotowanie się do walki rozpisane w najdrobniejszych szczegółach, jednak to co mnie zafascynowało było opisanie wszystkich ruchów przeciwnika. Jak się porusza, jak myśli, przewidywania i obrona, myślenie taktyczne na najwyższym poziomie.
Druga rzecz to relacja Mack i Lachlana. Dwie osoby, które nie czuły nic, gdyż Mack tak została wychowana przez ojca, emocje to słabość i Lach w jego świecie nie było miejsca na emocje. A jednak one się pojawiają i bohaterzy są zdezorientowani, wycofani, obudowani wysokimi murami. Każdy ma za sobą ciężki bagaż doświadczeń, który wpłynął na ich postrzegania świata.
Trzecia to historia. To nie są tylko chwile uniesień, autorka postarała się napisać kawał dobrej historii, która pokazuje świat mafii rodzina, lojalność, honor i krew, oraz świat dziewczyny która w domach zastępczych, jak i na ulicy musiała sobie poradzić, stać się twardą i niezależną kobietą.

Crow to historia, która wbija mocno w fotel. Polecam.

Avatar użytkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2021-03-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Już dawno nie czytałam tak dobrej książki o mafii. Crow i Mack dwa przeciwieństwa. Obydwoje z wieloma  problemami. Czy walka i skrywane tajemnice przez Mack pomogą im zbudować relacje. I co z tego wyniknie koniecznie trzeba przeczytać książkę.

Ghost
A. Zavarelli0
Okładka ksiązki - Ghost

Trzeci tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach! Talia Parker nie miała łatwego dzieciństwa. Częściowo spędziła je w rodzinie...

Saint
A. Zavarelli0
Okładka ksiązki - Saint

Czwarty tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach! ,,Grzech za grzech". Tenly ,,Scarlett" Albright ma misję. Udaje, że...