Cuda nasze powszednie

Cuda zdarzają się każdego dnia. Nie mają co do tego wątpliwości bohaterowie tej książki, którzy z radością dzielą się tym, co ich spotkało, a co teoretycznie jest niemożliwe.

Niespodziewane uwolnienia z wielkich i małych nałogów.

Poczęcia, do których – w opinii lekarzy - miało nigdy nie dojść.

Radykalne uzdrowienia. których już nikt się nie spodziewał.

Powroty do normalnego życia, mimo że specjaliści przepowiadali jałową wegetację.

Niewytłumaczalne spotkania, które zmieniały całe życie.

By to zrozumieć potrzeba jednego: wiary.

Dorota Łosiewicz
Publicystka tygodnika „Sieci". Współprowadzi program „W tyle wizji" w TVP Info oraz „Kwadrans Polityczny" w TVP 1. Współautorka wywiadu rzeki z Martą Kaczyńską, pt. „Moi Rodzice" oraz książek „Cuda nasze powszednie", „Życie jest cudem". Ukończyła Politologię na UKSW i Integrację Europejską na wydziale Stosunków Międzynarodowych UW. Mama czwórki dzieci.

Informacje dodatkowe o Cuda nasze powszednie:

Wydawnictwo: Fronda
Data wydania: 2019-02-18
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-8079-421-4

Kup książkę Cuda nasze powszednie

Cuda nasze powszednie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2022-08-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2022,

Czy cuda się zdarzają? Myślę, że po przeczytaniu tej książki łatwiej w nie uwierzyć. Nie są w tej pozycji opisane jakieś spektakularne cuda, o których słyszał cały świat, ale małe, powszednie, które mogą przydarzyć się w twojej rodzinie, twojemu sąsiadowi, czy przyjacielowi, czyli zwykłemu człowiekowi. Cuda, o których nie mamy pojęcia, że się wydarzyły, bo nikt ich nie bada i ci, którzy ich doświadczyli nie rozgłaszają tego wszem i wobec.

Autorka zebrała relacje kilkunastu osób, którym doświadczyli uzależnień, nieszczęścia, śmiertelnej choroby i w niewytłumaczalny dla medycyny sposób zostali uzdrowieni. Autorka sama doświadczyła cudu, gdy jej jej córeczka urodziła się z poważną chorobą i mogła umrzeć.

Przepiękna książka, która mnie wielokrotnie wzruszyła. Polecam.

Życie jest cudem
Dorota Łosiewicz0
Okładka ksiązki - Życie jest cudem

,,Choć to moje życie było takie wyżebrane, to jednak noszę w sobie głębokie przekonanie, które mam ochotę wykrzyczeć całemu światu, że fakt, iż...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;