Życie jest cudem

,,Choć to moje życie było takie wyżebrane, to jednak noszę w sobie głębokie przekonanie, które mam ochotę wykrzyczeć całemu światu, że fakt, iż żyję, to jest po prostu cud. Jestem matce wdzięczna za to, że podarowała mi to życie, największą świętość. Życie, to wszystko, co mam".

Życie jest cudem Doroty Łosiewicz to 10 historii prawdziwych do bólu. To opowieści o zmaganiu się z samym sobą, stawianiu trudnych pytań i braku odpowiedzi. Życie dopisało do tych historii zakończenia, jakich nikt by nie przewidział. Niezwykłe wydarzenia mają tu miejsce niemal każdego dnia. Czasem są spektakularne, czasem ciche i mało ważne dla świata. Niemożliwe staje się możliwe dzięki człowieczeństwu - wrażliwości, miłości, szacunkowi dla cierpienia i życia, nawet takiego, które dziś chętnie się nazywa ,,niepełnym", ,,ułomnym" i ,,niepotrzebnym". Bo każde życie jest cudem i fantastycznym darem, nawet gdy cały świat upiera się, by tego nie widzieć.

Dorota Łosiewicz jest dziennikarką tygodnika ,,wSieci" i portalu wPolityce.pl. Prywatnie szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieciaków, kobietą o wielkiej wrażliwości.

Informacje dodatkowe o Życie jest cudem:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-03-17
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Życie jest cudem

Życie jest cudem - opinie o książce

Cuda nasze powszednie
Dorota Łosiewicz0
Okładka ksiązki - Cuda nasze powszednie

Cuda zdarzają się każdego dnia. Nie mają co do tego wątpliwości bohaterowie tej książki, którzy z radością dzielą się tym, co ich spotkało, a co...