Czas przebudzenia Drugie życie

Izabela Szczepaniak - urodziła się i wychowała w Polsce. Od 17 lat wraz z rodziną mieszka w Wielkiej Brytanii. Pisząc swoją pierwszą książkę ,,Czas przebudzenia... Listy do wnuków", która jest powieścią z jej życia, rozsmakowała się w świadomości, jak pięknie można żyć po przebudzeniu. Kiedy przyszło zatrzymanie i chwila na przemyślenia, zrozumiała, że jej życie jest darem.

Chęć podzielenia się swoim doświadczeniem z czytelnikami zaowocowała kolejną książką ,,Czas przebudzenia... Drugie życie". Jest ona zaproszeniem czytelnika w magiczną podróż po najgłębszych zakamarkach jej pięknej duszy z nadzieją, że będzie też inspiracją dla każdego, kto zechce po nią sięgnąć.

,,Czas przebudzenia... Drugie życie" Izabeli Szczepaniak to przewodnik w podróży do pięknej wewnętrznej przemiany. Treść książki ma zachęcić czytelnika do osobistej transformacji poprzez ukazanie, że najważniejszą podróżą w życiu każdego człowieka jest ta w głąb siebie. W książce autorka dzieli się świadectwem swojej metamorfozy. Teksty w niej zawarte są nie tylko instrukcją do samopoznania, ale także przewodnikiem, który pomoże odnaleźć drogę do akceptacji, pokochania siebie i odzyskania wewnętrznej harmonii. Jest bogactwem praktycznych metod i rad, które czytelnik może z łatwością wdrożyć w życie. To więcej niż lektura; to źródło inspiracji i motywacji ukierunkowane na budowanie lepszego ,,ja". Autorka przekonuje, że czasem trzeba podjąć trudne decyzje, aby zawalczyć o siebie. To proces. I choć wydaje się to barierą nie do pokonania, zapewnia, że jest możliwe do osiągnięcia.

,,Wszystko, czego potrzebujesz, jest w Tobie".

Informacje dodatkowe o Czas przebudzenia Drugie życie:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2024-03-05
ISBN: 9788383081953

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Czas przebudzenia Drugie życie

Czas przebudzenia. Listy do wnuków. Czas przebudzenia. Listy do wnuków
Izabela Szczepaniak0
Okładka ksiązki - Czas przebudzenia. Listy do wnuków. Czas przebudzenia. Listy do wnuków

Drogi Czytelniku! Książka, którą właśnie trzymasz w ręku, zawiera listy, które początkowo miały należeć do prywatnej korespondencji przeznaczonej dla nienarodzonych...