Cz³owiek ze z³otym amuletem

Tom 1 cyklu Sekretne historie
Ocena: 5 (3 g³osów)

Nazywam siê Bond. Szaman Bond. Có¿, w zasadzie to moja ksywka. Tak naprawdê nazywam siê Eddie Drood, a to by³ taki ma³y ¿arcik. Tak, a propos mojej licencji i tego czym siê zajmujê.

Moja rodzina od wieków stoi na stra¿y bezpieczeñstwa ludzko¶ci. Taki fach. To my chronimy ciê przed paskudami, które panosz± siê, gdy zapada noc. Jako agent terenowy Droodów, nosi³em z³oty amulet, zabija³em potwory, broni³em ¶wiata i kocha³em swoj± robotê. A przynajmniej robi³em to do czasu, gdy moja w³asna rodzina, zupe³nie bez powodu obwo³a³a mnie renegatem. I zmusi³a do ucieczki. Teraz dziêki tym, których przez ca³e ¿ycie tropi³em i likwidowa³em, byæ mo¿e zdo³am udowodniæ swoj± niewinno¶æ. Ironia, nieprawda¿?

Jestem Szaman Bond, bardzo tajny agent. I mam zamiar pokazaæ wszystkim, ¿e jestem najlepszy w tym, co robiê.

Informacje dodatkowe o Cz³owiek ze z³otym amuletem:

Wydawnictwo: Fabryka S³ów
Data wydania: 2012-05-18
ISBN: 978-83-7574-699-0
Tytu³ orygina³u: The Man with the Golden Torc
Jêzyk orygina³u: angielski
T³umaczenie: Dominika Schimscheiner

wiêcej

Kup ksi±¿kê Cz³owiek ze z³otym amuletem

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Cz³owiek ze z³otym amuletem - opinie o ksi±¿ce

Avatar u¿ytkownika - babet
babet
Przeczytane:2015-03-23, Ocena: 6, Przeczyta³am, Mam,
Ciekawa,godna polecenia.
Avatar u¿ytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2014-06-19, Ocena: 5, Przeczyta³am, fantastyka, SF, przygoda, sensacja, thriller,
Edward Drood zwany inaczej Szaman Bond jest terenowym agentem rodziny. Zostaje jednak uznany za renegata. Od tej pory jest zdany na siebie oraz stworzenia, które do tej pory zabija³. Towarzyszy mu wied¼ma Molly, która pomaga dowie¶æ jego niewinno¶ci. Ksi±¿ka jest dla fanów lubi±cych mieszankê fantastyki, przygody i akcji.
Avatar u¿ytkownika - djas
djas
Przeczytane:2005-12-22, Ocena: 4, Przeczyta³em, Mam,
Inne ksi±¿ki autora
Co¶ z Nightside
Simon R. Green0
Ok³adka ksi±zki - Co¶ z Nightside

John Taylor, specjalista od spraw beznadziejnych, od piêciu lat skutecznie unika k³opotów. B³ogi spokój koñczy siê wraz z chwil±, gdy próg jego biura przekracza...

Hawk i Fisher
Simon R. Green0
Ok³adka ksi±zki - Hawk i Fisher

Po brawurowej rozprawie z wampirem kapitanowie stra¿y miejskiej, Hawk i Fisher, zostaj± wyznaczeni do ochrony radnego Blackstone`a, orêdownika reform i...

Zobacz wszystkie ksi±¿ki tego autora
Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;