"Czy moje plecy istnieją? Filozofia dla starszaków" to zabawna i angażująca książka wprowadzająca dzieci w świat filozofii. Idealna dla dzieci w wieku 6-12 lat, ta wyjątkowa publikacja zachęca młodych czytelników do zadawania wielkich pytań o świat i ich miejsce w nim.
Czy można zaufać swoim zmysłom?
Czy coś może trwać wiecznie?
Dlaczego istnieje coś, a nie nic?
Dzięki prostym, ale prowokującym do myślenia pytaniom oraz barwnym przykładom, książka ta pomaga dzieciom zrozumieć takie tematy jak tożsamość, czas, rzeczywistość i zmiana.
Wykorzystując metodę sokratejską i humor, "Czy moje plecy istnieją? Filozofia dla starszaków" inspiruje do refleksji nad codziennymi sytuacjami i tym, co nas otacza. Książka wciąga młode umysły w fascynującą przygodę filozoficzną opartą na drodze pytań.
Idealna do wspólnego czytania z rodzicami, nauczycielami lub jako samodzielna lektura dla dzieci ciekawych świata.
Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-09-25
Kategoria: Socjologia, filozofia
ISBN:
Liczba stron: 128
Język oryginału: polski