DARLING IN THE FRANXX: TOM 4

Wydawnictwo: Waneko
Data wydania: 2021-10-15
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788382420180
Liczba stron: 0

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Żeby ochronić swoich towarzyszy i plantacje, Hiro i Zero Two walczą z gigantycznymi Kyouyu. W samym środku bitwy ciało chłopaka odmawia posłuszeństwa. W czwarym tomie Kentaro Yabuki opowiada i ilustruje alternatywną Historię DARLIFRA, różniącą się od tej znanej z anime.

Tagi:

Kup książkę DARLING IN THE FRANXX: TOM 4

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - DARLING IN THE FRANXX: TOM 4

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-10-29, Ocena: 4, Przeczytałem,

DARLING IN THE EVANGELION

 

Czwarty tomik ,,Darling in the FranXX" to miejsce, gdzie opowieść jeszcze bardziej odchodzi od animeowanego pierwowzoru. I jednocześnie jeszcze bardziej zbliża się do ,,Neon Genesis Evangeliona" - nie poziomem, ale na pewno wieloma elementami. Na dodatek wraz ze spadkiem ilości erotycznych scen wzrasta nieco sam poziom opowieści, więc zabawa staje się lepsza.

 

Hiro jest gotowy na wszystko, byle wykonać swoją misję. I byle zrobić to w towarzystwie Zero Two. A przecież wszystko wskazuje na to, że nie przeżyje te walki z Kyouyu! Czy jednak da się przełamać przeznaczenie, jakie jest pisane naszemu bohaterowi? I jak potoczy się to mordercze starcie?

 

https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2021/10/darling-in-franxx-4-kentaro-yabuki.html

Link do opinii
Inne książki autora
DARLING IN THE FRANXX: TOM 3
Kentaro Yabuki';'CODE:0030
Okładka ksiązki - DARLING IN THE FRANXX: TOM 3

Plantacje wymieniają się paliwem. Zwabione tym wydarzenie Kyoryu rozpętują bitwę na skalę, której podekscytowane dzieci jeszcze nie widziały. Po dwóch...

DARLING IN THE FRANXX: TOM 2
Kentaro Yabuki';'CODE:0030
Okładka ksiązki - DARLING IN THE FRANXX: TOM 2

Hiro udało się pilotować FranXXa razem z rogatą dziewczyną, Zero Two, co dało mu nadzieję na zostanie pełnoprawnym pasożytem. U dowódcy drużyny...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy