Death Note: Another Note – Sprawa serii morderstw BB w Los Angeles

Tom 0 cyklu Death Note

Agentka FBI Naomi Misora zostaje wciągnięta w śledztwo serii zabójstw, pozornie nie mających ze sobą związku. Jedynym tropem łączącym wszystkie zbrodnie są laleczki przybite do ściany. Razem z najwybitniejszym detektywem na świecie, L'em, krok po kroku starają się odgadnąć zamiary zbrodniarza i zapobiec kolejnej, zbliżającej się tragedii. Czy uda się im rozwikłać tajemnicę zanim zginie kolejna osoba? Poznajcie historię serii morderstw w Los Angeles w jednotomowym prequelu serii „Death Note”.

Informacje dodatkowe o Death Note: Another Note – Sprawa serii morderstw BB w Los Angeles:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018-05-18
Tytuł oryginału: DEATH NOTE アナザーノート ロサンゼルスBB連続殺人事件 (Death Note: Another Note – Los Angeles BB Renzoku Satsujin Jiken)
Język oryginału: japoński
Tłumaczenie: Ula Knap

Kup książkę Death Note: Another Note – Sprawa serii morderstw BB w Los Angeles

Death Note: Another Note – Sprawa serii morderstw BB w Los Angeles - opinie o książce

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2018-06-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2018,

"Death Note. Another Note" to light novelka opowiadająca o śledztwie dotyczącym morderstw w Los Angeles, które prowadził L z pomocą agentki FBI, Naomi Misory. Książkę czyta się szybko. Potrafi wciągnąć już od pierwszego rozdziału. Mamy tutaj kilka zaskakujących momentów, ale im bliżej końca można zacząć domyślać się co tak naprawdę ma miejsce, przez co zakończenie nie jest tak porywające, jakby się chciało. W książce pojawia się też odrobina humoru i dużo nawiązań do mangi "Death Note", którą najlepiej przeczytać przed sięgnięciem po tę light novelkę, ponieważ pomimo tego, że w książce niektóre rzeczy są wytłumaczone to jednak dla osób nieznających mangi nie wszytko może być w pełni jasne. "Death Note. Another Note" to ciekawy, lekki kryminał, z którym warto się zapoznać, tym bardziej, jeśli sięgnęło się po mangę.